Ulefone Armor 6 İle İlgili Heyecan Verici Yeni Gelişmeler Yaşandı

Fahri Gün 15 Ara 2018 Mobil 559  0

Akıllı telefon kategorisindeki yoğun rekabet devam ederken şu sıralar 5G teknolojili ilk telefonu hangi markanın sunacağı merakla bekleniyordu. Ulefone Armor 6 bu konuda bir sürpriz yaparak dikkat çekti ve telefonun neredeyse tüm özellikleri belli oldu.

Yeni Ulefone Armor 6, 5G destekli ilk akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. Telefonun resmi tanıtımı gerçekleştirildi ve böylece özellikleri açıklandı. 5G destekli ilk telefon olması şöyle dursun güçlü teknik özellikleriyle de taktir topluyor.

Ulefone Armor 6 akıllı telefonunda 6.2 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü IPS LCD ekran bulunuyor. Bu ekran çentikli bir tasarım yapısına sahip. Cihazda işlemci olarak ise MediaTek Helio M70 yonga setine yer veriliyor. 6 GB RAM bulunan telefonda 128 GB da dahili depolama kapasitesi yer alıyor.

Ulefone Armor 6’nın sahip olduğu yüksek batarya özelliklerinden de bahsetmek gerekiyor. Telefonda 5000 mAh büyüklüğünde devasa bir ekrana yer verilmiş. Kamera özelliklerine baktığımızda ise arkada 21 + 13 Megapiksel olmak üzere çift arka kamera, ön kısımda ise 13 megapiksellik tek kamera dikkat çekiyor.

Ne zaman satışa çıkarılacak? 

Ulefone Armor 6 modelinin çıkış tarihi 6 Ocak olarak duyuruldu. Chine Mobile tarafından satışa çıkarılacak olup pazarda yoğun bir ilgiyle karşılanması bekleniyor.

Etiketler:
Telefonu Aramalara Kapatma Yöntemi (Android)
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)