Ücretsiz Olarak Kullanabileceğiniz 5 Video Hızlandırma Uygulaması

Fahri Gün 15 Kas 2020 Teknoloji 654  0

Video hızlandırmak için kullanabileceğiniz çok sayıda uygulama bulunmakta olup yeni yazımızda bu uygulamalar arasından beşini sizlerle paylaşacağız.


Videolar üzerinde düzenleme yapmak günümüzde bir hayli basit. Videoları düzenleyip içerisine müzik ve metin dahil edebilmek ve daha pek çok işlemi yerine getirebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve ücretli uygulamalar bulunuyor. Biz bu yazımızda ücretsiz olarak sunulan 5 video hazırlama uygulamasına değineceğiz.


FilmoraGo


Bu uygulama akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz Wondershare Tech tarafından geliştirilen ve genel olarak sevilen bir yazılımdır. Dosya boyutu 90 MB olan uygulama videoların hızlı olarak düzenlenebilmesine imkan tanımaktadır. Video düzenleme hususunda ek araçları da bulunmaktadır. Video hızlandırma kategorisi hususunda kullanabileceğiniz en başarılı ücretsiz programlardan biridir.


Perfect Video


Apple’ın iPhone cihazları için kullanabileceğiniz Perfect Video uygulaması Yinfeng Tang tarafından geliştirilmiştir. Dosya boyutu 58,7 MB olan Perfect Video programı video hızlandırma fonksiyonu sunmakta olup bunun yanında ses efektleri ve farklı geçişler de eklemektedir. Ücretsiz olarak kullanılabilen Perfect Video uygulamasının bazı özelliklerini kullanabilmek için ise bir miktar ücret ödemek gerekmektedir.


Microsoft Hyperlapse Mobile


Microsoft tarafından geliştirilen bir mobil programdır. Optimize çalışan bir video düzenleme uygulamasıdır. Boyutu 17 MB olan Microsoft Hyperlapse Mobile buna rağmen gayet başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Galerinizdeki videolara müdahale etmenize imkan tanıyan uygulama diğer uygulamalardan farklı olarak kendi içerisinde video çekme kısmına da sahiptir.


TiftShift Video


Yaklaşık 18 MB dosya boyutuna sahip olan TiiltShift Video programı ortalama bir değerlendirme puanına sahip ve bunun temel nedeni arayüzünün profesyonel çapta olmaması nedeniyle eleştirilmesi fakat günlük kullanımlar açısından gayet başarılı bir video hızlandırma uygulaması olduğunu düşünüyoruz ve bu sebeple TiftShift Video uygulamasına da yer verdik.


KineMaster


Android cihazlarda da IOS cihazlarda da kullanılabilen KineMaster uygulamasının dosya boyutu 156 MB olup böylece pek çok video hızlandırma uygulamasına göre biraz daha fazla dosya boyutu bulunmaktadır. Daha basit bir kullanım sunabilen KineMaster uygulamasının bazı özelliklerinden yararlanabilmek için ise bir miktar ücret ödemek gerektiğini belirtmek gerekiyor. Bu uygulamalar genel olarak hem ücretsiz kullanabileceğiniz yeterli derecede özellik sunan hem de optimizasyon konusunda iyi olan programlardır. Yine de elbette bu liste dışından tercih yapabilmeniz de mümkün ancak güvenlir olup olmadıklarına dikkat ediniz.
Nanobotlar Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Yazılım Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rüzgar Türbinleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Matplotlib Kütüphanesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)