Ücretsiz Olarak Alt Yazı Hazırlayabileceğiniz Programlar

Fahri Gün 07 Nis 2021 Teknoloji 429  0

Yeni yazımızda ücretsiz bir şekilde alt yazı hazırlayabileceğiniz uygulayabileceğiniz uygulamalara değiniyoruz.

İstediğiniz herhangi bir video için alt yazı hazırlayabilirsiniz. Bunun için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamalar bulunmaktadır.

Subtitle Edit

Popüler alt yazı düzenleme programlarından biri olup, alt yazı eklemek istediğiniz bir video dosyasını gerçek zamanlı olarak görüntüleyibilir, alt yazınızı istediğiniz dile çevirebilirsiniz.  Uygulama aynı zamanda 75 farklı alt yazı formatı için destek sunmaktadır. Prorgam aynı zamanda VLC Player ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

3D Subtitler

3D filmler için kullanıcılara güçlü bir alt yazı dönüştürücü hazırlama imkanı sunmakta olup, piyasadaki en iyi programlardan biri olarak kabul edilmektedir. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program, her kesimden bilgisayar kullanıcısının kolayca kullanabileceği bir şekilde tasarlanmış.

Aegisub

Dizi ve filmler için alt yazı hazırlamalak isteyenlerin kullanabileceği Aegisub programı,aynı anda hem video dosyası hem de alt yazıyı aynı ekran üzerinde kolayca görmenizi ve oynatmanızı sağlayan bir yapıya sahiptir. Yeni başlayanların dahi kolayca anlayabileceği bir yapısı olan program, bu noktada önerdiğimiz alt yapı hazırlama araçlarından biridir.

Open Subtitle Edition

Ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir program olup, video alt yazı işlemlerini halletmek için kullanabileceğiniz kullanışlı, kolay bir programdır. Program genel itibariyle ekstra özellikler sunmadan sade bir yapı ile karşınıza çıkıyor ve işlerinizi kolaylıkla halledebilmenizi sağlıyor.

Abandonware Anlamı ve Hakkında Bilgiler
Analog Cihazlar Hakkında Bilgiler
Motor Yağı Konusunda En Başarılı Markalar
Artırılmış Gerçeklik Tanımı ve AR Kullanılan Oyunlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)