Ücretsiz Logo Oluşturma Araçları

Fahri Gün 26 Ağu 2019 Teknoloji 274  0

Markaların isimlerini daha göz önünde tutabilmek, hafızaya kazınmasını sağlayabilmek için logolara ihtiyaçları vardır. Yeni içeriğimizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz logo oluşturma araçlarına değineceğiz.


Logo Foundry


Bu uygulama ile ücretsiz simgeler ve fontlar kullanarak yeni logolar oluşturabilirsiniz. Düzenlemenin kolay bir şekilde yapılabilmesi ve filigransız olarak ücretsiz bir şekilde indirme imkanı sunmasıyla değerlendirilmesi gereken bir logo oluşturma aracıdır. Logo Foundry, Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlardan kolayca kullanılabilmektedir.


Launchaco Logo Builder


Logo oluşturma araçları arasında son derece basit olmasıyla öne çıkan Launchaco Logo Builder aracı, tasarım açısından bir fikriniz yoksa da size hazır bazı şablonlar sunmaktadır. Araç içerisinde çeşitli yazı tipleri bulunmakta olup bunlar arasından dilediğinizi seçebiliyorsunuz.


Logo Rank


Logo Rank’ın önemli özelliklerinden biri AI yani yapay zeka sistemine dayanmasıdır. Aynı zamanda logolar üzerinde üç ana parametrenin test edilmesi ve tepki ölçümü de önemli avantajlarından biridir. Böylece logonuzun benzersiz olup olmadığını, kalitesini ölçebilirsiniz.


Logomak


Logo yapımı için kullanabileceğiniz bir başka araç da Logomak olup bu araç ile kolayca logo oluşturabilmektesiniz. Çeşitli renk seçeneği ve yazı tiplerini kullanabiliyorsunuz. Pek çok renk şeması ve üç ana renk seçeneği sunan uygulama, orjinal bir logo oluşturmak için gereken imkanları sağlamaktadır.
JAR Dosyası Hakkında Bilinmesi Gerekenler 
Nükleer Enerji Kullanımının Zararları
Fotoğraflarda Gözlerin Kırmızı Çıkmasının Nedenleri
Nükleer Enerjinin Maliyeti Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)