Ücretsiz For Honor İçin Elinizi Çabuk Tutun!

ibrahim KIZILIRMAK 09 Ağu 2017 Oyun 847  0

Oyun dünyasında en iddialı yapımlardan biri olarak karşımıza çıkan For Honor, Ubisoft’un FarCry serileri kadar ilginç bir oyun olarak, oyun dünyasındaki yerini almıştı. Oldukça orijinal hikayesi ve başarılı grafikleriyle beraber firmanın başarılı yapımlarından biri olarak karşımıza gelen oyunun, her ne kadar grafikleri çok iyi ve hikayesi de bir hayli orijinal olsa da For Honor, bir süre sonra tek düze yapısını ne yazık ki geçememesi nedeniyle eleştirilerin hedefinde.

Bunun yanı sıra oyunun tek düze yapısından kurtulup çoklu oyuncu bölümüne yönelmek isteyen kullanıcılar içinde bağlantı sorunları gibi bir faktörün ortaya çıkıyor olması For Honor serisinin tüm ihtişamıyla geri sıralara doğru bırakılmasına neden oluyor. Fakat tüm bunlara rağmen Ubisoft bir yandan yapımı canlandırmak bir yandan da oyunun yeni paketlerinin geleceğine yönelik haberleri yapmak için özel kampanyalara devam ediyor. Son olarak oyunun bedava sürümünün geleceği ortaya çıktı.

For Honor Tamamen Ücretsiz Mi Oluyor?

Tabii ki oldukça yüksek bir ücretle satışa çıkan For Honor yapımı tamamen ücretsiz olmuyor. Ubisoft tarafından yapılan açıklamanın hemen arkasından yapımın kısa süreli ücretsiz olacağına ilişkin bir de bilgilendirme yayınlandı. Bu bilgilendirmeye göre oyunun sadece hafta sonu için geçerli olacak bir ücretsiz sürümü sunulacak.

For Honor

10 Ağustos tarihinden sonra hem konsol kullanıcıları hem de bilgisayar kullanıcıları oyunun ücretsiz sürümünü indirebilecekler. Hem konsollarda hem de bilgisayarlarda yapım hafta sonu boyunca ücretsiz olarak kalacak. Fakat bunun yanında yapımın konsollar için ekstra iki gün daha ücretsiz olarak sunulacağı ve konsollar için bu sürenin 15 Ağustos olduğunu da belirtmeden geçmemek gerekiyor.

Bu süre içerisinde kullanıcıların hem çoklu oyuncu modlarını hem de ana oyun modlarını oynamalarına izin verilecek. Fakat bu süre sonunda tüm kayıtlı olan bölümlerde dahil olmak üzere oyunun erişime kapandığını göreceğiz. Tabii ki daha sonra oyunu satın almak isterseniz kaldığınız yerden devam etme gibi bir ayrıcalığınız söz konusu olacak. Bunu kullanıcılar ne kadar tercih eder? Merakla bekliyoruz.

Cyberpunk 2077 Hakkında İşinize Yarayabilecek İpuçları
Siege Survival : Gloria Victis Nasıl Bir Oyun? İnceleme
Biomutant İncelemesi
Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)