U12 Plus Modeline Android Güncellemesi Çıktı

Fahri Gün 30 Haz 2019 Mobil 177  0

HTC U12 Plus akıllı telefonuna dair yeni bir yazılım güncellemesi sunuldu. İşte konuya ilişkin tüm ayrıntılar…

HTC markasının günümüzde eskisi kadar popüler olmadığı biliniyor. Akıllı telefon kategorisinde pek çok hata yapan HTC, şimdi işleri yoluna koyabilmek için uğraşıyor.

Android Pie yayınlandı

Güncelleme tarafında hala istenen hızı gösteremeyen HTC, şimdi U12 Plus güncellemesiyle karşımıza çıktı. Telefon için yeni Android güncellemesi yayınlandı.

Toplam 1.06 GB boyutunda

Güncellemenin en dikkat çekici kısmı Android Pie işletim sistemini getiriyor olması. Toplam 1.06 GB büyüklüğündeki güncelleme henüz belirli bölgelerde aktif. Global çapta aktif olması ise biraz zaman alabilir.

Sistem iyileştirmeleri de sunuyor

Güncelleme sadece Pie sürümünü getirmiyor. Aynı zamanda Google+’nın BlinkFeed’den kaldırılması ve pek çok yeni sistem iyileştirmesini beraberinde getiriyor. Daha iyi bir deneyim açısından güncellemenin muhakkak edinilmesi tavsiye ediliyor.

U12 Plus Özelliklerini Hatırlayalım:

Telefonda toplam 6 inç büyüklüğünde 1440p çözünürlüğünde ekran bulunuyor. Toplam %80.3 ekran kasa oranı sunmakta olan telefon Snapdragon 845 işlemciye sahip olup 64 GB – 158 GB dahili depolama alanı olmak üzere iki farklı seçenekle karşımıza çıkıyor. Bellek tarafında ise toplam 6 GB RAM’e sahip.
Etiketler:
Android İşletim Sisteminde Şifre Kaldırma Yöntemi
Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)