Twitter’da Organik Olarak Takipçi Arttırma Yöntemi

Fahri Gün 26 Eki 2017 İnternet 759  0

Twitter’da hile yapmadan, herhangi bir yardımcı programa başvurmadan takipçi arttırmayı anlatıyoruz.

Twitter, şu an dünyada en fazla kullanılan sosyal medya platformlarından biri. Ve takipçi arttırmak bu platformda çok daha kolay.  Twitter, aslında yine Facebook mantığında işliyor. Yani Facebook’ta da takip sistemi var fakat Facebook daha çok arkadaşlık sitesi olarak dikkat çekiyor. Yani kişi listenizde genelde tanıdıklarınız oluyor. Twitter’da ise yabancılarla iletişime geçmek, takipleşmek çok daha kolay. Buna örnek olarak; Facebook’ta tanımadığınız kişilerden sık sık arkadaşlık isteği ve takip isteği almazsınız ancak Twitter’da hesabı daha yeni açmış olsanız bile kendi kendine takipçi gelmeye başlar.

Bu gibi sebeplerden en etkili şekilde takipçi arttırmak için de en iyi mecra yine Twitter’dır. Takipçi arttırmaya başlamak için #takibetakip gibi hashtagleri kullanmak çok işinize yarayacaktır. Bu hashtaglerde kendisini takip edenleri takip edeceğini belirten Tweetler görürsünüz. Tweeti atanları takip ettiğinizde de genellikle onlar da sizi takip eder. En basit şekilde böyle takipçi kasmaya başlayabilirsiniz ve bu hilesiz bir yoldur.

Tabii bu yöntemi kullanırken takip ettiklerinizin gerçekten sizi takip edip etmediğini de ara sıra kontrol etmenizi öneririm. Bunun için profilinize girin ve takip edilenler yazısının üzerine tıklayın. Karşınıza çıkan listede sizi takip etmeyenleri görürseniz takipten çıkarın.

İnsanların ilgileneceği, özellikle mizahi yönü yüksek bir profil oluşturmuşsanız takipçi arttırma konusunda şansınız biraz daha yüksek. İnsanlar sosyal medyaya genellikle ilginç şeyler görmek, çevresinde olan biteni takip etmek için girerler. Siz de ilgilerini çekebilecek içerikler hazırladığınızda öne çıkarsınız.

Etiketler: ,
Instagram SFS Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Instagram Forstalk Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Facebook’un sahibi olan Mark Zuckerberg hakkında bilinmesi gerekenler
Instagram Üzerinden Ürün Satmak İsteyenlere Tavsiyeler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)