Twitter Ücretli Tanıtım Sistemi Üzerinde Çalışıyor

Fahri Gün 09 Kas 2017 İnternet 463  0

Ulaştığımız sızıntılara göre Twitter yeni bir ücretli abonelik sistemi  üzerinde çalışma sergiliyor. İşte haberimiz hakkında detaylar…

Bildiğiniz gibi sosyal medya platformları zaman zaman ücretli abonelikler açarlar. Bunu gelir elde etmek için yapan sosyal medya devleri, karşılığında reklam aracı olurlar. Mesela sizin içeriğinizi çok daha fazla kişinin görmesini sağlarlar.

Twitter, yeni bir servis üzerinde sessiz sedasız bir şekilde çalışıyor. Söz konusu abonelik sistemi, Twitter kullanıcılarına daha fazla takipçi ve daha fazla gösterim vaadediyor.

@RIMtailing kullanıcı adı üzerinde testler yapan şirket, hesabın 30.000’den fazla gösterim almasını sağladı ve gösterimlerin bazıları da abonelikle sonuçlanıyor.

Tanıtım modunu aktif edebilmek için ayda 99 Dolar’ı gözden çıkarmak gerekiyor ki bu kuşkusuz sosyal medyada fenomen olmak isteyen gençler için çok yüksek bir rakam. Tabii Twitter ekibinin bunu daha çok  markalar için yapmak istediğini de belirtmek gerekiyor. Yani tüzel kişilikler için bir reklam aracı olarak sunulan bu özellik için başlangıç fiyatı 99 Dolar olarak belirlenmiş.

Özelliğin bizim ülkemizde aktif edilip edilmeyeceği ise şu an için belirsizliğini koruyor.

 

Etiketler:
Dinamik IP ile Statik IP Arasındaki Farklar
Twitter’a Yeni Başlayanların Uygulayabileceği İpuçları
YouTube Çok Konuşulacak Bir Özellik Kazanacak
Facebook’ta Fotoğraf Yedekleme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)