Twitter Kod Kullanarak Takip Etmeyenleri Unfollow Yapma Yöntemi

Fahri Gün 11 Şub 2018 İnternet 611  0

Twitter’da bir kod aracılığıyla sizi takip etmeyenleri otomatik olarak tekipten çıkarabilir, unfollow yapabilirsiniz. Bunun nasıl yapıldığını detaylarıyla anlatıyoruz.

Şu an Twitter en fazla kullanılan sosyal medya platformlarından biri ve Facebook gibi sitelere nazaran tanımadığınız insanlarla daha fazla etkileşime geçtiğiniz bir alan. Çünkü Twitter’da arkadaşlık sistemi yerine takip sistemi var. Takipçi kasılan en büyük platformda yine Twitter. Ancak takipçi kasarken sizi takip etmeyenleri takipten çıkarmak özellikle takip ettiğiniz kişi listeniz kalabalık ise oldukça meşakatli. Fakat aşağıdaki yöntemi kullanarak artık sizi takip etmeyen herkesi yorulmadan unfollow yapabilirsiniz.

Bu anlatımım Mozilla Firefox’un PC tarayıcı sürümü için geçerlidir. Vereceğim kod ise 2018 yılının Şubat ayı itibariyle günceldir. Test ettim ve şuan sorunsuz çalışıyor. Yapamayan olursa yine yorum kısmına mesaj atabilir.

İlk olarak şu kodu kopyalayın:

setInterval(function() {$(".FollowStatus").each(function(){$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();});$("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();}, 20000);setInterval(function() {$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();}, 30000);setInterval(function() {window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);},5000);setInterval(function() {window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);},1000);

Kodu kopyaladıktan sonra Twitter sitesini açın ve takip edilenler listenize girin. Şimdi Ctrl + Shift + k tuş kombinasyonunu kullanarak Geliştirici Araçları çubuğunu açın.
Konsol sekmesinde en alt kısımda >> ifadesiyle gösterilen ince çubuğun üzerine gelin ve oraya ‘izin ver‘ yazın.
Şimdi de yukarıda verdiğim kodu yapıştırıp klavyenizden Enter tuşuna basın.

Bu işlem ile birlikte sayfada hareketlenme yaşandığını, sizi takip etmeyenlerin silindiğini göreceksiniz. İşlem tamamlanıncaya kadar bekleyin.
Eğer takılırsa sayfayı yenileyin. Her defasında bu yöntemi kullanarak işlerinizi kolayca halledebilir, takipçi sayınızı hızla arttırabilirsiniz.

Etiketler:
Twitter Blue Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Yasal ve Ücretsiz E-Kitap Platformları
Instagram SFS Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Instagram Forstalk Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)