Twitter Kod Kullanarak Takip Etmeyenleri Unfollow Yapma Yöntemi

Emre BEY 11 Şub 2018 İnternet 72  0

Twitter’da bir kod aracılığıyla sizi takip etmeyenleri otomatik olarak tekipten çıkarabilir, unfollow yapabilirsiniz. Bunun nasıl yapıldığını detaylarıyla anlatıyoruz.

Şu an Twitter en fazla kullanılan sosyal medya platformlarından biri ve Facebook gibi sitelere nazaran tanımadığınız insanlarla daha fazla etkileşime geçtiğiniz bir alan. Çünkü Twitter’da arkadaşlık sistemi yerine takip sistemi var. Takipçi kasılan en büyük platformda yine Twitter. Ancak takipçi kasarken sizi takip etmeyenleri takipten çıkarmak özellikle takip ettiğiniz kişi listeniz kalabalık ise oldukça meşakatli. Fakat aşağıdaki yöntemi kullanarak artık sizi takip etmeyen herkesi yorulmadan unfollow yapabilirsiniz.

Bu anlatımım Mozilla Firefox’un PC tarayıcı sürümü için geçerlidir. Vereceğim kod ise 2018 yılının Şubat ayı itibariyle günceldir. Test ettim ve şuan sorunsuz çalışıyor. Yapamayan olursa yine yorum kısmına mesaj atabilir.

İlk olarak şu kodu kopyalayın:

setInterval(function() {$(".FollowStatus").each(function(){$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();});$("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();}, 20000);setInterval(function() {$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();}, 30000);setInterval(function() {window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);},5000);setInterval(function() {window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);},1000);

Kodu kopyaladıktan sonra Twitter sitesini açın ve takip edilenler listenize girin. Şimdi Ctrl + Shift + k tuş kombinasyonunu kullanarak Geliştirici Araçları çubuğunu açın.
Konsol sekmesinde en alt kısımda >> ifadesiyle gösterilen ince çubuğun üzerine gelin ve oraya ‘izin ver‘ yazın.
Şimdi de yukarıda verdiğim kodu yapıştırıp klavyenizden Enter tuşuna basın.

Bu işlem ile birlikte sayfada hareketlenme yaşandığını, sizi takip etmeyenlerin silindiğini göreceksiniz. İşlem tamamlanıncaya kadar bekleyin.
Eğer takılırsa sayfayı yenileyin. Her defasında bu yöntemi kullanarak işlerinizi kolayca halledebilir, takipçi sayınızı hızla arttırabilirsiniz.

Etiketler:
iPhone Cihazlarda VoWiFi Kullanma Yöntemi
Modem Şifresini Unutanlar İçin Şifre Öğrenme Yöntemleri
Chrome Google Play Müzik İndirme, Yükleme Yapma Yöntemi
Facebook Portal’ın Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)