Twitter Hesabını Kalıcı Olarak Silme Yöntemi

Emre BEY 10 Eki 2017 Teknoloji 219  0

Twitter hesabını tamamen silmek isteyenler için hesaplarını nasıl kalıcı olarak silebileceklerini detaylı bir şekilde anlatıyoruz.

Bunun için ilk olarak Twitter hesabımıza giriş yapalım. Ardından sağ üst köşede bulunan ufak profil fotoğrafımıza bir kez tıklayalım ve Ayarlar ve Gizlilik yazısına girelim.

En alt kısımdaki mavi renkli Hesabımı Devre Dışı Bırak bağlantısına bir kez tıklayın.

Karşınıza uyarılar içeren bir onay ekranı gelecek. Benim size tavsiyem verilen uyarıla dikkatli bir şekilde incelemeniz. Mesela üst kısımda silme işleminiz ile ilgili çok önemli bir açıklama var. Açıklamada, hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra 30 gün giriş yapmamanız halinde hesabınızın tamamen silineceği ifade edilmekte.

Hesap tamamen silindikten sonra tekrar Twitter’a katılmak istediğinizde aynı kullanıcı adını almaya çalıştığınızda kullanıcı adı dolmuş olabilir. Dolu değilse dahi tekrar hesap açtığınızda tüm kullanıcı bilgileriniz silinmiş olur. O yüzden hesabınızı kalıcı olarak silmeden önce emin olunuz. Ardından da  onaylama butonuna tıklayarak kalıcı olarak silme işlemini başlatabilirsiniz. Eğer 30 gün içinde fikrinizi değiştirirseniz tekrar hesabınızı aktif edebilmeniz mümkün.

Etiketler:
Apple, Yeni MacBook Ürünlerinde Klavye Konusunda Sürpriz Yapabilir
GM Otonom Teknoloji İçin Kesenin Ağzını Açıyor
LG’nin İddialı Yeni Akıllı Hoparlörleri Satışta
Horlama Sesine Karşı Özel Bir Kulaklık Geliştirildi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)