Twitter Hesabına Bağlı Olan Cihazları Görüntüleme Yöntemi

Fahri Gün 04 Kas 2017 İnternet 1.666  0

Twitter hesabınıza kaç adet cihazdan erişim sağlanmış, kaç cihazda aktif olarak kullanılıyor görmek istiyorsanız bu yöntemleri uygulayın.

Bazen Twitter hesabınızın başkaları tarafından ele geçirilip geçirilmediğini öğrenmek için en güzel yöntemlerden biri bağlı olan cihazları bir analiz etmektir. Çünkü size ait olmayan bir cihazdan Twitter hesabınıza girildiyse bunu görebilirsiniz.

İşleme başlayalım;

İlk olarak Twitter’ı açalım ve giriş yapalım. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşeden profil fotoğrafımızın üzerine tıklayalım.

Ardından Ayarlar alanına girelim.

Tweet Verilerin yazısına tıklayalım.

Cihaz Geçmişi isimli bölüme gelelim. Cihaz geçmişi yazısının altında hesabınıza hangi cihazlardan erişim sağlandığını liste halinde göreceksiniz.

Aynı zamanda Giriş Geçmişi alanına girerek oradan da söz konusu erişim hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Mesela hangi saatlerde girildiği, IP bilgisi gibi pek çok bilgiyi Giriş Geçmişi özelliği altında görüntüleyebilirsiniz.

Eğer şüpheli bir durum var ise yani tanımadığınız bir cihazdan bağlanılmışsa hemen o  cihazın iznini kaldırın ve uygulama izinlerini gözden geçirip şifrenizi de değiştirin.

 

Etiketler: ,
Instagram SFS Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Instagram Forstalk Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Facebook’un sahibi olan Mark Zuckerberg hakkında bilinmesi gerekenler
Instagram Üzerinden Ürün Satmak İsteyenlere Tavsiyeler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)