Tweetleri Sessize Alma Yöntemi

Fahri Gün 17 Mar 2020 İnternet 349  0

Yeni yazımızda Twitter kullanıcılarının nasıl rahatsız edici kelimeler içeren Tweetleri sessize alabileceklerine değiniyoruz. İşte ayrıntılar…

Dünyanın en fazla kullanılam sosyal medya platformlarından biri olan Twitter’da tweetlerin nasıl sessize alınabileceği konusuna değiniyoruz. Bahsedeceğimiz unsurları gözeterek Tweetleri sessize alabilirsiniz.

İşte Yöntemi

İlk olarak Twitter uygulamanızı açıp Ayarlar ve Gizlilik bölümünü açın. Ayarlar ve Gizlilik içerisinde Bildirimler kategorisine girip Bildirimler içerisinden ”Sessize alınan kelimeler” seçeneğine dokunarak sessize alınan kelimeler sayfasından sağ alt kısımda bulunan + butonuna dokunup görmek istemediğiniz sözcük ve sözcük öbeklerini yazıp sonrasında Anasayfa Zaman Akışı ve Bildirimler seçeneklerinin seçili olup olmadığını kontrol ediniz. Akabinde süre bölümünün altında bulunan seçenek kısmından süre seçimi yapın. Süre seçeneği kısmında 7 gün sonra, 30 gün sonra, 24 saat sonra, sonsuza kadar seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar arasından seçim yapıp sağ üst kısımda bulunan Kaydet butonuna dokunarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Böylece artık Tweet üzerinde nasıl sessize alma işlemi yapılabileceğini biliyorsunuz.
Twitter Blue Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Yasal ve Ücretsiz E-Kitap Platformları
Instagram SFS Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Instagram Forstalk Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)