Türkiye’deki Elephone Telefonlar Ucuz Fiyatlarıyla Dikkat Çekiyor

Fahri Gün 15 Tem 2020 Mobil 304  0

Türkiye pazarında son dönemde varlık göstermekte olup Elephone markası özellikle rekabetçi fiyat politikası ile dikkat çekiyor. Ülkemiz pazarında uygun fiyatlı bazı Elephone telefonları bulunuyor. İşte detaylar…

Akıllı telefon dünyasında çok sayıda farklı marka bulunmakta olup Elephone da bunlardan biri olarak dikkat çekiyor. Geride bıraktığımız ay Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapan Elphone, uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla kullanıcıların dikkatini çekti.

Türkiye’de satılan uygun fiyatlı Elephone telefonlar ve fiyatları :

  • Elephone A6 Max‘in 1.650TL
  • Elephone A7H‘ın 1.679TL
  • Elephone U3H‘ın 2.999TL
  • Elephone PX‘in 1.879TL
Şu an ülkemizde bu dört farklı akıllı telefon modeliyle kendisini göstermekte olan Elephone, bu fiyatlara pop-up, damla çentik gibi tasarım yapılarını sunmakta. A7H ve U3H telefonları delikli tasarıma, A6 Max telefonu damla çentikli tasarıma, PX modeli ise pop-up kamera tasarımına sahip. Dolayısıyla Elephone’un bu dört modeli farklı kamera tasarım yapılarını benimseyen kullanıcıların tercih edebileceği cinsten.

Uygun fiyat politikası devam edebilir

Elephone markasının ülkemizde daha çiçeği burnunda markalardan biri olduğu ve Türkiye’de tanınıp yükselebilmesi için fiyat skalasını aşağıda tutmasının şart olduğunu belirtelim. Dolayısıyla kısa vadede Elephone telefonlarına bariz bir zam gelmesini beklemiyoruz.
Etiketler:
Teknoloji Detoksu Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Vivo V21 5G Neon Spark Rengi Çıktı
Realme GT Neo 2 Satış Başarısıyla Dikkat Çekiyor
Oppo Reno 6 ve Reno 6 Pro Karşılaştırma

Yorum Yapmayı Unutmayın :)