Türkiye’de En Fazla Takip Edilen 5 TikTok Fenomeni

Fahri Gün 14 Ağu 2021 İnternet 230  0

Türkiye’de en fazla takip edilmekte olan 5 TikTok fenomenine değiniyoruz. İşte Türkiye’nin en popüler TikTok fenomenleri… 

TikTok platformu ülkemizde de son derece popüler. En fazla indirilen mobil uygulamalardan biri olan TikTok üzerinde çok sayıda Türk fenomen bulunmakta ve takipçi sayıları genel itibariyle çok yüksek.  

Türkiye’de en çok takip edilen TikTok hesaplarına bakıldığında özellikle cznburak başarısı ile dikkat çekiyor. 

Cznburak – 46 milyon takipçi sayısı 

Cznburak hesabının 46 milyona varan takipçi sayısı bulunuyor. Böylece ülkemizde en popüler TikTok fenomeni olan cznburak,  devasa boyutlu yemekleri farklı yollarla pişirerek ilgi topluyor. Restoran zinciri olan ve aşçılık mesleğini yapan cznburak, sahip olduğu takipçi sayısı ile en yakın rakibine fark atıyor. 

Nnursema 

En fazla takipçiye sahip ikinci TikTok fenomeni olup, aslına bakarsanız TikTok’un güncel akımlarını takip etmeden bu başarıyı yakalayabilen bir isim olmasıyla öne çıkıyor. Boyama, üretim ve çizim üzerine videolar yapıyor. Takipçi sayısı 16.3 milyon olup, her geçen gün daha fazla takipçiye ulaşıyor. 

Yesimresmi1 

İlginç saç sitili ile dikkat çeken yesimresmi1, TikTok akımlarını takip edip akımlara uygun videolar yayınlıyor. Bazen de dublaj yapıp dans ettiği videoları da yayınlamakta olup, 10 milyon takipçisi bulunuyor. 

Nusr_et 

Dünyanın dört bir yanında restoranlara sahip olan Nusret, büyükbaş etlerini tokatladığı videolarıyla ve tuz serpme videolarıyla meşhur. 9.9 milyon takipçisi bulunuyor. 

Aydas 

Dans edip şarkı söylediği, dublaj yaptığı videoları paylaşıyor. TikTok akımlarını takip ediyor. Aynı zamanda şarkı da söylüyor. 9.6 milyon takipçisi bulunmakta. 

Etiketler:
Stephen Hawking Kıyamet Teorisi Hakkında Bilgiler
Google’ın Vazgeçilmez Olmasının Sebepleri
E-ticaret Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Kablosuz Ağ Sistemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)