Turkcell T80

Turkcell T80 Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

ibrahim KIZILIRMAK 11 Tem 2017 Mobil 665  0

Operatör telefonları arasında ilk sıralarda yer alan Turkcell T serileri güncellenmeye devam ediyor. ZTE’nin akıllı telefonları üzerinden üretilen yeni modellerle gündeme gelen markanın, çok yüksek özellikler sunmasa da serilerini yenileme çalışmaları yaptığını da biliyoruz. Bu noktada son olarak seriye eklenen telefonlardan bir diğeri de Turkcell T80 akıllı telefonları oldu. Şimdiden ilgi odağı haline gelen yeni akıllı telefon serisinin tanıtımından sonra birçok özelliğinin dikkatleri topladığını da belirtelim. Turkcell T80 nasıl bir model? Bakalım.

Turkcell T80 Ekran Özellikleri

Ekran kısmında telefonların çok değişik bir sistem sunmadığını belirtelim. Alışılagelmiş teknolojilere devam kararı alan markanın, daha öncede serilerinde kullandığı 5.2 inç ekran boyutunun yine kullanıldığı açıklandı. 5.2 inç standart ekran boyutuyla beraber çözünürlük desteği konusunda ise Full HD çözünürlüğe gecik yapıldığı görülüyor.

Turkcell T80

Turkcell T80 İşlemci Modelleri

Giriş seviyesi ile orta seviye arasında bir model olan Turkcell T80, işlemci kısmında da Snapdragon 8940 işlemcilerini kullanıyor. 8 çekirdekli işlemci giriş ve orta seviye için ideal. Bu işlemcilere ek gelen RAM bellek miktarının da 2 GB olduğunu eklemeden geçmeyelim. Teknik özellikler kısmında çok yüksek bir performans beklemeyin.

Turkcell T80 Kamera

Telefonların en büyük gelişimi kameraları. Arka kısımda çift arka kamera kullanımı yapan Turkcell T80 akıllı telefonlarının, 3 boyutlu çekim özelliği, derinlik sensörleri gibi artı noktalarının bulunduğu da açıklandı. Çok daha başarılı kameralara sahip olan seri 13 MP çift arka ve 13 MP ön kamera kullanımı yapmakta. 2730 mAh batarya ve Android 7.1.1 işletim sistemiyle gelecek akıllı telefonların fiyatıysa 1300 TL olacak.

BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
WhatsApp’a Alternatif Arayanların Kullanabileceği Mesajlaşma Uygulamaları
Realme Race Telefonunun Bazı Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)