Tüm Tomb Raider Oyunlarında Steam İndirimi Başladı

Fahri Gün 10 Haz 2018 Oyun 372  0

Tomb Raider serisinin tüm oyunları Steam üzerinde büyük bir indirim aldı. Kısa süre için geçerli olacak olan indirim, oyuncuları PC başına kitleyecek.

Steam platformu bilgisayar oyuncularının en yaygın olarak kullandığı oyun sanal mağazası olarak dikkat çekiyor. Platform üzerinde birbirinden güzel pek çok oyun bulunuyor. Bunlardan birisi de kuşkusuz Tomb Raider serisi. Lara Croft’un rolüne büründüğümüz bu seride birbirinden güzel aksiyon sahnelerine tanık oluyor, karşımıza çıkan zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz.

Lara Croft’un tüm maceralarını içeren Tomb Raider serisi için yüzde 85’e varan indirimler var. Steam üzerinde özel olarak duyurulan bu indirimde en dikkat çeken şey ise özellikle son çıkan Tomb Raider oyunlarının epey cazip fiyatlara inmiş olması. Örneğin Rise of the Tomb Raider oyunu 89.00 TL fiyat etiketiyle satılmaktayken tam yüzde 70 indirim alarak yeni fiyatı 26.70 TL oldu. Bu rakam özellikle bir AAA oyunu için epey düşük. Bu açıdan düşünüldüğünde kaçırılmayacak bir indirimin varlığından söz edebiliriz.

Yeni Tomb Raider oyunu geliyor

Bu arada serinin geliştiricisi şu an yeni bir Tomb Raider oyunu üzerinde çalışıyor ve adeta artık son fırça darbelerini indiriyor.  Oyun yakında satışa çıkarılacak.

Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)