Torchlight III Switch Çıkış Tarihi Belirlendi

Fahri Gün 14 Eki 2020 Oyun 402  0

Torchlight III video oyununun Nintendo Switch için piyasaya sürüleceği tarih kesinleşti. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Günümüzde video oyunları hem konsollar hem de bilgisayarlar için satışa sunulabiliyor veyahut yalnızca bazı platformlara geliyor. Bazen de bir platform için sonradan çıktığına şahit oluyoruz.

Switch için de çıkacak !

Torchlight III video oyunu , erken erişim aşamasından ayrıldı ve PC , Xbox One , PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirdi. 1.0 sürümünün çıkması ile birlikte aynı zamanda müjde niteliğinde bir haber daha paylaşıldı; Oyunun Nintendo Switch platformu için de piyasaya sürüleceği duyuruldu.

22 Ekim’de Çıkıyor

Açıklanana göre Torchlight III yapımı Nintendo Switch platformu için de çıkışını gerçekleştirecek. Oyun Switch için 22 Ekim 2020 tarihinde piyasaya sürülecek. Bu durumda Switch oyuncularının da oldukça kısa bir süre sonra oyuna kavuşabileceklerini söyleyebiliriz.

Erken erişim aşamasında!

Bir süre daha erken erişim aşamasında kalacak olan Torchlight III yapımının kısa bir süre içerisinde tamamen hazır hale gelmesi ve tam sürüm olarak oyuncuların karşısına çıkması bekleniyor. Torchlight II oyununun devamı niteliğinde gelen Torchlight III yapımı oyuncuları yeni bir maceraya davet ediyor. Novastraia bir kez daha istila tehdidi altında ve oyuncular topraklarını kötü Netherime ve müttefiklerine karşı savunmak zorunda.
Subnautica Serisi İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı
Witch It Almanın Şimdi Tam Sırası! Büyük Bir İndirime Girdi
Cyberpunk 2077 Fiyatı Yarı Yarıya İndi
Euro Truck Simulator 2, Yolların Kralı Olmak İsteyenler İçin Büyük Bir İndirimde!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)