TOD TV Süper Lig Paket Fiyatları

Fahri Gün 19 Şub 2024 İnternet 132  0

Dijital içerik platformu TOD TV ile ilgili olarak bilinmesi gerekenlere yer veriyor, güncel TOD TV abonelik paketi fiyatlarına değiniyoruz.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig Kulüpler Birliği ve BEIN Medya Grubu arasında yapılan ortaklık neticesinde yeni nesil dijital platformu olarak TOD TV oluşturulmuştur.

Türkiye’de kısa bir geçmişi olan TOD TV içerisinde çok sayıda içerik yer almakta olup, Süper Lig, Bundesliga, Premier League ve daha fazlası belirli bir ücret karşılığında kullanıcılara sağlanıyor ve böylece müsabakaları izleyebiliyorsunuz.

TOD TV süper lig paketlerinin şu an ki fiyatına baktığımız zaman ; Aylık 99 TL’den başlayan fiyatlarla abone olabildiğinizi söyleyebiliriz. Sezonluk taraftar paketi ücreti aylık 99 TL olarak belirlenmiş olup, sezonluk süper lig aylık 179 TL, süper dolu paketi aylık 189 TL ve aylık süper lig paketi 329 TL’den sunulmaktadır.

Paketler ile web arayüzü üzerinden, cep telefonu üzerinden ve tablet aracılığıyla izlemek mümkün olmaktadır. TV üzerinden izlemek için yer verdiğimiz fiyatlara ek olarak 10 TL ilave ile Smart TV, Apple TV 4K ve Android TV hizmeti sağlanmaktadır.

Böylece yazımızda TOD TV tanımına ve TOD TV paket fiyatlarına yer vermiş olduk. Yeni içeriklerimizde görüşmek dileğiyle…

Etiketler: , ,
Google’ın Telefon Dinlemesi Yapmasını Engelleme Yöntemi
Google Haritalar’da Evi Bulanıklaştırma Rehberi
Instagram Görüldü Bilgisini Kapatma Yöntemleri
Google Chrome Gizli Sekmelerine Parmak İzi Kilidi Ekleme Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)