TL ile hala güzel oyun alabilirsiniz! Hellblade: Senua’s Sacrifice İndirimde

Fahri Gün 11 Ara 2021 Oyun 320  0

Hellblade: Senua’s Sacrifice oyunu Steam üzerinde büyük bir indirime girdi. Böylece normal fiyatından çok daha makul rakamlardan satın alabiliyorsunuz. İşte haberimize ilişkin detaylar…

Türk Lirasının Dolar karşısında ani değer kaybı yaşamasının ardından pek çok ürün zamlanırken video oyunları da zamlardan nasibini alıyor. Özellikle konsol oyunlarında büyük fiyat artışları yaşanırken, fiyatlarda yükselme durumu son olarak PC’nin kalesi olan Steam üzerinde de az da olsa kendisini göstermeye başladı. Ancak platform neyse ki indirimlerini sürdürüyor ve böylece büyük çaplı oyunları hala uygun fiyatlardan satın almak mümkün oluyor.

İlk piyasaya sürüldüğü zaman oyuncuların beklentilerinin dahi üzerine çıkabilen, bu bağlamda oldukça iyi bir oyun olan Hellblade: Senua’s Sacrifice, Steam üzerinde büyük çaplı bir indirim aldı. Normal fiyatı 49,00 TL olan oyun için %75 oranında indirim gerçekleştirildi ve böylece oyunun yeni fiyatı 12,25 TL oldu. Böylece Hellblade: Senua’s Sacrifice oyununu hala oynamadıysanız 1 Dolardan bile daha düşük bir ücret ödeyerek alabilirsiniz. Bunun için Steam hesabınızın bulunması gerektiğini ve Steam hesabının ücretsiz olarak açılabildiğini belirtelim. Hellblade: Senua’s Sacrifice oyunu için uygulanan indirim fırsatı 13 Aralık akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek.

Hellblade: Senua’s Sacrifice Hakkında

Bağımsız geliştirici Ninja Theory tarafından geliştirilen ve yayınlanan Hellblade: Senua’s Sacrifice içerisinde Viking çağında ölü sevgilisinin ruhu için savaşmak adına Viking Cehennemine giden bir karakteri yönetiyoruz. Bu zorlu yolculuk sırasında Senua’nın zihninin büyük öfkesine tanık olacağız. nörologlar ve ruh hastalığı yaşayan kişilerin de katkı sağladığı oyun bu bağlamda psikolojik olarak oyuncuyu etkileyebileceği için 18 yaşından altındaki oyuncular oynamamasını öneririz.

Lost Records : Bloom And Rage Duyurusu Gerçekleştirildi
Oyunlarda Erken Erişim Versiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Oyun Kumandaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rainbow Six Siege, Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)