Titanfall 2 Yeni DLC Paketi Ortaya Çıktı

ibrahim KIZILIRMAK 19 Tem 2017 Oyun 605  0

Son zamanların en çok konuşulan oyunlarından biri olan Titanfall, ilk serisinde elde ettiği başarıyı 2.oyununda da aynen yansıttı. Daha başarılı grafikler, daha geniş oyuncu desteği, daha iyi oynanış sistemleri derken ilk oyunun başarısını da arkalarda bırakan Titanfall 2 yapımının yayınlanmasının ardından oyuncuların seriye olan ilgileri de artmaya başladı. Tabi sadece bununla sınırlı da kalınmadı ve oyuna ilgiyi daha da arttırmak için yeni oyun modlarının yayınlamaya başladığını gördük. İlk olarak ücretli olarak yayınlanan oyun modlarına son dönemde ücretsiz versiyonlarda eklenmeye başladı. Titanfall 2 DLC paketleri olarak verilen yeni ücretsiz içeriklerse kullanıcılardan epey bir övgü aldı. Son olarak yapım bu ücretsiz DLC paketlerine bir yenisini daha ekledi.

Operation Frontier Shield DLC’si Geliyor

Yapılan açıklamayla beraber oyuna bir yeni ücretsiz DLC daha ekleneceği belirtildi. Bu kez Operation Frontier Shield adıyla gelecek olan yeni DLC ise oyun içi etkiyi bir hayli arttıracak. Kullanıcılar doğrudan oyunun hesaplarına yeni DLC’yi ekleyebilecek. Sisteme eklenecek olan yeni DLC sayesinde özel bir defans modu kullanıma girecek.

4 oyuncuya kadar destek verecek olan yeni defans modu sayesinde kullanıcıların oyun içerisinde yapay zekanın saldırılarına karşı savunma yapmaları sağlanacak. Özel tuzakların kullanılacağı ve yeni savunma sistemlerinin dahil edileceği Operation Frontier Shield modu sayesinde arkadaşlarınızla aksiyonu bol bir eğlence dünyasına katılabileceksiniz.

Operation Frontier Shield

Sadece Operation Frontier Shield defans modu değil bunun yanış ıra özel ekipmanları da oyuna dahil edecek olan yeni paketin, özel kaplama modları ve benzeri birçok ayrıcalığının da olduğunu göreceğiz. Oyun içerisinde ki heyecanı arttıracağı ve bir hayli ilgi göreceği düşünülen Operation Frontier Shield modunun, yayın tarihiyse 25 Temmuz olarak açıklandı.

25 Temmuz tarihinde yayınlanacak olan yeni DLC paketlerini kullanıcılar ücretsiz olarak da kendi oyunlarına ekleyerek doğrudan yeni modları açabilecek. İlgiyle çıkış tarihi beklenen DLC’nin ne kadar ilgi göreceğiyse merak konusu. Tepkilere bakacak olursak Titanfall 2’ye gösterilen ilgi çok daha artacak.

Arkadaşlarınızla Beraber Oynayabileceğiniz 10 Mobil Oyun
Birbirinden Güzel 5 Uzay Temalı Video Oyunu
Steam Platformunda 2020’nin En İyi Oyunları Açıklandı
Steam 2020 En Çok Satan Video Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)