TikTok Profil Fotoğrafını Büyütme Rehberi

Fahri Gün 23 Kas 2022 İnternet 472  0

Bu yazımızda TikTok platformunda profil fotoğrafını büyütebilmek için uygulanabilecek olan hamlelerin neler olduğuyla ilgili olarak bilgilere yer veriyoruz. İşte detaylar…

TikTok günümüzde son derece popüler olan bir sosyal medya uygulaması olup özellikle gençlerin yaygın olarak kullandığı bir oluşum olarak biliniyor. TikTok üzerinde çok sayıda özellik yer almakta olup profil fotoğrafı büyütme için ise ek uygulamalar kullanılabiliyor ancak bunun için aslında ek uygulamaya gerek yok.

Profil büyütmek için uygulayabileceğiniz adımlar:

Profil resmini büyütmek istediğiniz kullanıcının profiline gidiniz. Sonrasında paylaşım menüsünü açmak için kullanıcının profil simgesine tıklayınız ve profilin URL’sini almak için “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine giriniz. Sonrasında bağlantıyı kendinize mesaj atarak bilgisayarınıza gönderiniz. Profil URL’sini masaüstü web tarayıcınızda açınız ve sonrasında kullanıcının profil resmine sağ tıklayınız. Ardından Resmi Yeni Sekmede Aç seçeneğine tıklayınız. Son olarak da yüksek kaliteli olan resme sağ tıklayıp Resmi Fraklı Kaydet seçeneğini seçiniz.

Alternatif:

TikTok üzerinde fotoğrafları kaliteden ödün vermeden indirmek için kullanılabilecek olan platformlardan biri olarak HowtoTechies’i söyleyebiliriz. Yukarıda yer alan profil bağlantısını kopyalama adımlarını aynen izleyerek TikTok profil bağlantısını kopyalayabilirsiniz. TikTok’ta başkasının profil resmini büyütebilmek için onun kullanıcı adı, profil URL’sini bilerek fotoğrafı indirebilir, bu bağlamda HowtoTechies’ten yararlanabilirsiniz.

Etiketler: ,
Doğal Dil İşleme Hakkında Bilgiler
Teknolojide Origami
Grafen Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Türksat 6a’nın Fırlatılmasına Saatler Kaldı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)