TikTok mail adresi ve telefon numarası değiştirme yöntemi

Fahri Gün 29 Kas 2021 Mobil 330  0

Bu yazımızda TikTok hesabınızın mail adresini ve telefon numarasını nasıl değiştirebileceğiniz ile ilgili olarak bilgiler veriyoruz. İşte detaylar…

En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından TikTok üzerindeki mail adresinizi ve telefon numaranızı değiştirebilirsiniz. Bunu özellikle güvenlik için yapmanız gerekiyorsa elinizi çabuk tutmalısınız.

TikTok Mail Adresi Değiştirmek

TikTok mail adresini değiştirmek için ilk olarak Ben seçeneğine gidiniz ve sağ üst köşede yer almakta olan … seçeneğine dokununuz. Benim Hesabımı Yönet , E-Postamı Yönet seçimini yapınız ve yenisini bağlamak için mevcut e-mail adresinizi doğrulayın.

TikTok Telefon Numarası Değiştirmek

İlk olarak Ben seçeneğine gidiniz ve sağ üst köşede yer almakta olan … seçeneğine dokununuz. Ardından Hesabın Yönetimi > Telefon Numarası seçimi yapınız. Telefon numarası bölümünden mevcut telefon numaranızı ve yeni telefon numaranızı uygulayabilirsiniz.

Eğer telefon numaranızla kayıtlı başka bir hesap var ise ve silme aşamasına aldıysanız, 30 gün beklemeniz gerekebilir çünkü silinen hesaplar 30 gün sonra kalıcı olarak silinir. Bu nedenle telefon numaranızı yeni hesaba bağlamak için ancak kalıcı olarak silinmesi gerekir. Eğer telefon numaranızla ilişkilendirilen hesabı bilmiyorsanız bulmak için izleyebileceğiniz adımlar var:

İlk olarak hesabınızdan çıkıp Ben öğesine dokunun ve profilinize gidin. Sonrasında Kaydol öğesine dokunup. Sayfanın altında bulunan Giriş Yap öğesine dokunarak telefon / mail ve kullanıcı adını kullan seçimi arasından Telefon seçimini yaparak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)