TikTok Kaldırılan Hesap ve İçeriği Geri Getirme Yöntemi

Fahri Gün 26 Eki 2021 İnternet 295  0

Bu yazımızda TikTok üzerinden kaldırılan hesap ve içeriği nasıl geri getirebileceğiniz ile ilgili olarak bilgiler veriyoruz.

TikTok hesabını veya kaldırılan içeriği geri getirmek normal şartlarda mümkün değil ancak TikTok ile iletişim kurarak yapabilirsiniz. Eğer TikTok hesabınızın veya içeriğinizin haksız yere kaldırıldığını düşünüyorsanız o halde duruma itiraz edin. Peki TikTok üzerinden nasıl itiraz yapacağız? İşte detaylar…

TikTok üzerinde şu an bir milyarın üzerinde aktif kullanıcı hesabı bulunmakta olup, topluluk kurallarını ihlal eden hesapların TikTok erişimi engellenmektedir. Bazen engellenen hesapların nadir de olsa haksız yere engellendiği oluyor. Eğer hesabınızın engellenmesinin doğru bir karar olmadığı görüşündeyseniz o halde bu yöntemleri uygulayın:

İlk olarak Bildirimi açıp İtiraz seçeneğine girmeniz gerekiyor. Bunun için TikTok gelen kutunuzda yer alan ceza bildirimini bulup bildirimin üzerine dokunun. Ardından İtiraz Gönder seçeneğine dokunup size verilen talimatı takip ederek kolayca itiraz edebilirsiniz. Eğer farklı bir ekrandan itiraza gitmek isterseniz Topluluk Kuralları ihlali : Bkz. Ayrıntılar seçeneğine dokunun ve sonrasında İtiraz Gönder seçeneğine dokunarak talimatları talip edin. Bu süreçte itiraza konu içeriği silmemeniz gerekiyor. İtiraz gönderdikten sonra silerseniz içeriğiniz de geri yüklenmeyecektir.

Etiketler:
Ağda Kayıtlı Değil Sorunu Çözümü
Google Bard Hakkında Bilgiler
Julia Programlama Dili Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Genç Yaşta İntihar Eden Bilgisayar Dehası : Alan Turing

Yorum Yapmayı Unutmayın :)