TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler

Fahri Gün 21 Oca 2023 Mobil 90  0

Bu yazımızda TikTok jetonlarıyla ilgili olarak bilgiler veriyor, jeton alma işleminin nasıl yapılacağı konusuna değiniyoruz. İşte ayrıntılar…

Video izleme üzerine kurulu bir sosyal medya platformu olan TikTok üzerinde jeton alımı yapabiliyorsunuz. TikTok, 1 milyardan fazla kullanıcıya sahiptir. Hem iş hem de eğlence açısından kullanıcıların uğrak noktası konumundadır.

Hayatımıza 2015 yılında girmiş olan TikTok platformu, 1000 kişinin üzerinde takipçiye ulaşabilen kişiler için canlı yayınlar ile bağış alabilme imkanı sağlamaktadır. Bu bağlamda platform üzerinde para kazanmak mümkün olmaktadır. TikTok platformunda jetonlar bulunmakta olup, jetonlar gerçek paraya dönüştürülebilmektedir.

TikTok Jeton Yükleme Adımları:

TikTok mobil uygulamasını çalıştırınız ve sonrasında hesabınıza giriş yapınız. Herhangi bir canlı yayını başlatınız. Canlı yayında hediye kutucuğu seçeneğine geliniz. Çıkan TikTok jetonlar kısmından satın almak istediğiniz jeton adedinin seçimini yapınız. Sonrasında Yükle seçeneğine basıp ödemenizi yapınız. Bu sayede jetonun hesabınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

TikTok platformunda jeton yükleyip elde edebilmek için 18 yaş ve üzerinde olmak gerekmektedir. Dolayısıyla belirlenen yaş sınırının altında iseniz platform üzerinden jeton işlemleri yapmanız yasaktır.

Bilgisayar aracılığıyla jeton yükleme adımları:

İlk olarak TikTok hesabınıza giriş yapınız ve TikTok jeton satın alma sayfasını açınız. Çıkan jetonlar içerisinden dilediğinizi satın almak için Şimdi Satın Al yazılı butona tıklayıp ödemenizi gerçekleştirerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Etiketler: ,
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler
En İddialı Spotify Playlist İsimleri
WhatsApp Üzerinde Uzun Video Gönderme Yöntemi
Redmi 11A Tenaa Sertifikası Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)