Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri

Fahri Gün 06 Kas 2023 Mobil 216  0

İçeriğimizde Threads uygulaması üzerinde nasıl video indirmesi yapılabileceği hususunda bilinmesi gerekenlere yer veriyor, Threads video indirme hakkındaki detaylara değiniyoruz.

Meta’nın, X uygulamasına rakip olarak geliştirdiği Threads, son zamanlarda dikkat çeken sosyal ağlardan biri ve özellikle Instagram’ın gücünü arkasına alması sayesinde giderek büyüyor. Bunda elbette Elon Musk’ın yaptığı bazı hataların da etkisi bulunuyor.

Threads her ne kadar metin tabanlı bir sosyal ağ olsada video paylaşımları da yapılıyor ve kullanıcıların hoşuna gittikleri videoları indirmelerine imkan sağlanıyor. Peki Threads üzerinde video indirmesi yapmak için hangi adımları uygulamak gerekmektedir? Sizler için detaylarıyla yer vermekteyiz.

Threads video indirme adımları:

İlk olarak Threads uygulamasını açınız ve indirmek istediğiniz videolu gönderinin bağlantısını kopyalayınız. Bunun için gönderim altında yer alan seçenekler arasından Paylaşma anlamına gelmekte olan kağıt uçak simgesine tıklayınız. Sonrasında da Bağlantıyı Kopyala butonuna tıklayınız.

Threads, kendi bünyesinde video indirme işlemini kolay yoldan sunmadığı için video indirmesi yapabilmek amacıyla bunu gerçekleştirebileceğiniz üçüncü taraf internet sitelerine başvurmanız gerekiyor. Bu hususta kısa bir araştırma yaparak güvenli bulduğunuz Threads video indirme sitesini görüntüleyiniz. Ardından Threads video indirme web sitesine giriniz. Kopyalamış olduğunuz gönderi bağlantısını sayfada yer alan metin kutusunun içerisine yapıştırıp ardından İndir butonuna tıklayarak bu sayede indirme işleminizi başlatıp bitirebilirsiniz.

Etiketler: ,
WhatsApp Sohbet Kilitleme Rehberi
Hoparlör Temizliği Yapma Rehberi
iPhone Ekran Mesafesi Özelliğinin Aktifleştirilmesi Rehberi
Ödemeli Arama Yapma Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)