The White Door İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Fahri Gün 04 Oca 2020 Oyun 308  0

Bir süredir hakkında çeşitli sızıntılar dolaşan The White Door yapımına dair en sonunda çıkış tarihi bilgisi paylaşıldı. İşte detaylar…

Steam platformunda bundan uzun süre önce görünen The White Door yapımı Android platformunda da piyasaya sürülecek. Yani oyun hem PC hem mobil alanda çıkışını yapacak.

9 Ocak’ta Siparişe Açılıyor!

Oyunun PC platformu için ne zaman çıkış yapacağı belli oldu. Açıklanana göre oyun 9 Ocak 2020 tarihinde Android platformu için ön kayıtlara açılacak. Aynı gün yapılacak lansman ile dünya çapında çıkışını gerçekleştirecek olan oyun, Türkçe dil desteğine de sahip olarak gelecek.Oyunda Robert Hill isimli karakterin düşlerini araştıracağız ve anılarını yeniden hatırlayabilmesi için yardımcı olacağız. Oyun bulmaca ve zeka oyunu içerikleriyle dolu olarak gelecek.

The White Door Sistem Gereksinimleri:

Oyuncuların The White Door’u minimum ayarlarda bilgisayarlarından oynayabilmek için en az 1.8 GHz hızında çekirdeğe sahip işlemciye, 1 GB RAM’e, DX9 destekli herhangi bir grafik kartına, Windows XP ve üzeri işletim sistemine, 100 MB boş alana sahip olmaları yetiyor.
Etiketler:
Bioshock The Collection İçin Büyük Bir İndirim Fırsatı Sunuldu
PUBG Mobile UC Satın Alma Rehberi
Bu Fiyata Daha İyi Oyun Yok ! The Witcher 3 İndirime Girdi
NBA 2K21 18 Şubat’a kadar büyük bir indirime girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)