The Forest Final Sürümü Nisan Ayında Oyuncularla Buluşacak

Fahri Gün 02 Şub 2018 Oyun 868  0

Şu an erken erişim aşamasındaki oyun The Forest’ın önümüzdeki Nisan ayında final sürüme geçiş yapacağı açıklandı. 1.0 The Forest sürümü uygun fiyata satın alınabilecek.

Bazı oyunlar çok uzun süre erken erişim aşamasında kalıyor. Bu Steam sayesinde mümkün oluyor. The Forest, 2014 yılında erken erişim aşamasına sunulmuş bir oyundu. Haliyle oyunun üzerinden  çok zaman geçti ve oyuncular artık final sürümünün çıkıp çıkmayacağı konusunda belirsizlik içindeydi. Fakat oyunun geliştiricisi yaptığı yeni açıklamada The Forest final sürümünün çıkacağını ve çıkışının Nisan ayı içerisinde gerçekleşeceğini açıkladı.

Oyun şu an resmi Steam sayfasından 24 TL’den satın alınabiliyor. Maalesef Türkçe dil desteği bulunan bir oyun değil ancak Türkçe yama çıkar diye düşünüyoruz. Oyunda ormanlık alanda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Doğa ile baş başasınız ve hayatta kalabilmek için avlanmak, barınak kurmak durumundasınız. Aynı zamanda ormandaki tehlikeli canlılara karşı da korunmanız lazım. Bunun için kendinize balta gibi savunma araç gereçleri oluşturuyorsunuz. Oyunda korku unsurları da bulunuyor. Bu yüzden çocuklar için pek uygun bir oyun olmadığını belirtmek gerekiyor.

Oyun çıktığında hem PlayStation 4 hem PC için çıkmıştı. Final sürümü de yine bi iki sürüm için çıkacak. Final sürümü çıktığında oyun büyük ihtimalle zamlanacaktır. O yüzden şimdiden satın almanız avantajlı olabilir. Resmi steam sayfası şudur: store.steampowered.com/app/242760/The_Forest/

 

 

Etiketler: ,
Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)