TENAA Üzerinde Gizemli Bir Realme Telefon Gözüktü!

Fahri Gün 23 Nis 2021 Mobil 330  0

Akıllı telefon dünyasında gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Realme markası yeni bir akıllı telefon piyasaya sürmek istiyor ve cihaz TENAA üzerinde kendisini gösterdi.

Telefon kategorisinde firmalar rakiplerinden ziyade kendi içerisinde de küçük rekabetler ortaya çıkarıyor. Bu durum kullanıcı cephesinden de gayet olumlu gözüküyor. Realme markası da sıklıkla yeni akıllı telefon modeli duyuran markalardan biri ve şimdi de iddialı , gizemli bir telefonunun TENAA platformuna uğradığı bilgisi ulaşıldı.

Henüz açıklanmadığı için gizemli olarak ifade edilen telefonun bazı teknik özellikleri belli oldu. RMX3333 model numarasıyla kendisini gösteren akıllı telefon, 6.43 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip olacak. Aynı zamanda delikli ekran yapısı kullandığı belirtilen akıllı telefonun ön kamerası cihazın sol üst kısmında yer alıyor ve 16 MP çekim yapıyor. Telefonun arka kamerasıyla ilgili gelen bilgilere göre; Cihazda 48 MP ana lens bulunuyor ve ana lense 8 MP ultra geniş açı ve 2 MP derinlik sensörü lensleri eşlik ediyor. Ekran altı parmak izi sensörüyle gelmesi beklenen akıllı telefonunun ağırlığının ise toplam 175 Gram olduğu ortaya çıktı.

Gelen bilgiler cihazın RAM ve depolama alanı hususunda farklı seçenekler sunacağını göstermekte. 4200 mAh batarya ile gelecek olan telefon, bu hususta piyasada bulunan standartlara nazaran bir hayli uygun olacak. Ancak cihazın tanıtım tarihinin ve fiyatının belli olmadığını, nasıl bir satış başarısı sergileyeceği konusunda bu kıstasların bir hayli önemli olduğunu belirtelim.

Etiketler: ,
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)