Telefonunda RAZR Retro Modunu Denemek İsteyenler İçin Yeni Fırsat!

Fahri Gün 28 Ara 2019 Mobil 388  0

İlk Razr modelinin arayüzünü kullanabildiğiniz mod tüm akıllı telefonlar için aktif hale geldi. İşte habere ilişkin detaylar…

Cep telefonu dünyasında en önemli markalardan biri olarak gösterilen Motorola, katlanabilir akıllı telefon furyasına da katılmıştı. Motorola bu alanda Razr katlanabilir akıllı telefonuyla arayüz modu olarak Razr Retro modunu sunmuştu. Razr Retro modu, efsanevi Motorola kapaklı akıllı telefonunun nostaljik görünümünü kullanıcıların karşısına çıkarmakta.

Artık tüm Android telefonlar içik aktif

Razr Retro modu kullanıcıların dikkatini çekmiş, beğenisini kazanmıştı ancak modun kullanılabileceği telefon sınırlıydı. Şimdi ise XDA Developers kaynağından yayınlanan APK dosyalarını indirerek kullanıcılar her Android akıllı telefonunda Razr Retro modunu kurabiliyor. Böylece Retro mod dileyen tüm kullanıcılar için aktif hale geldi.

Modu nasıl edinirim?

Efsanevi Razr Retro modunu edinmek için yapmanız gereken şey şu bağlantıyı tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırmak: xda-developers.com/download-motorola-razr-retro-app-live-wallpapers/ Böylece Razr Retro modunu ücretsiz olarak edinebilirsiniz.
Etiketler:
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)