Telefonlarda Kullanabileceğiniz En İyi Fit Yaşam Uygulamaları

Fahri Gün 28 Kas 2020 Mobil 425  0

Akıllı telefonlarda pek çok diyet uygulaması bulunmakta olup yeni yazımızda bu uygulamalar arasından dördünü sizlerle paylaşacağız.


Android ve IOS akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz çok sayıda uygulama bulunmaktadır ve bu uygulamalar çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Diyet uygulamaları da bunlardandır. Fazla kilolarından kurtulmak isteyen pek çok kişi bu tarz uygulamalardan yararlanabilmekte olup akıllı telefonlarda kullanılabilecek diyet uygulamalarını sizler için sıralıyoruz.


Google Fit


DSÖ , AHA ile beraber çalışarak ortaya koyduğu Fit isimli uygulama ile Google, günlük kardiyo takibi yapmakta ve antrenman çizelgesi gibi özellikler kullanmaktadır. Aynı zamanda adım takibi ve çeşitli sağlık tavsiyeleri ile fit bir vücuda kavuşmanıza ve fitliğinizi korumanıza yardımcı olur.


FatSecret


Dosya boyutu 85 MB olan FatSecret uygulamasının temel fonksiyonu kalori saymasıdır. Yemeklerle alakalı beslenme bilgileri sunan, kilonuza göre bunları hesaplama imkanı tanıyan FatSecret uygulaması bu bağlamda değerlendirebileceğiniz yazılımlardan biri olup ortalama puanı da bir hayli yüksektir.


Waterlogged


Dosya boyutu 39,9 MB olan programın ortalama puanı yazının yayımlanma tarihi itibariyle bir hayli yüksektir. Daha çok su tüketimiyle ilgili bir uygulama olan Waterlogged, günlük hayatta gereken seviyede su tüketebilmeniz için size yardımcı bir rehberdir.


HabitMinder


Egsersiz ve sağlıklı beslenmeye yönelik alışkanlık edinmeniz hususunda yarımcı bir uygulama olan HabitMinder bu bağlamda kullanmanız gereken kaliteli uygulamalardan biridir.
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)