Telefonlar İçin Kullanılabilecek 5 Güzel Duvar Kağıdı Programı

Fahri Gün 25 Ağu 2020 Mobil 2.111  0

Yeni içeriğimizde akıllı telefonlarda kullanılabilecek olan birbirinden güzel duvar kağıdı uygulamalarından bahsediyoruz.

Telefonunuzu size özel bir hale getirebilmek için duvar kağıdı uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Duvar kağıdı uygulamaları ile telefonunuz için etkileyici duvar kağıtları belirleyip seçerek çok güzel bir görüntü sağlayabilirsiniz. Peki ama bu alanda gerçekten iyi olan uygulamalar hangileri? Haydi bir bakalım.

Zedge

Zedge uygulaması 8 milyondan fazla indirme sayısına sahip olan, yalnızca duvar kağıdından ibaret olmayıp zil sesi hizmeti de veren bir yazılım. Zedge uygulamasında yer alan görselleri dilerseniz kilit ekranında dilerseniz de ana ekranda kullanabilirsiniz ve kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Black Art Wallpaper

Otomatik duvar kağıdı değiştirici özelliğine sahip olan yazılım böylece uygulamaların sizler için kolayca yeni görseller sunmasını sağlıyor. Farklı temalara, enteresan görsellere sahip olan etkileyici bir duvar kağıdı uygulaması olan Black Art Wallpaper, bu bağlamda kullanılabilecek oldukça iyi bir yazılım.

Walli

Bu uygulama 700 binden fazla kişi tarafından kullanılmakta olup ücretsiz olsada görsellerin sahiplerine telif ücreti ödenmektedir ve bağış usulüne dayanır. App Store ve Play Store üzerinden erişilebilen uygulama genel itibariyle sanatçılar tarafından özenli bir şekilde hazırlanan görselleri içerdiği için tercih edilebilecek bir yazılımdır.

Backdrops

Backdrops, duvar kağıdı hususunda kullanılabilecek, özellikle yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarına sahip olan etkileyici bir yazılımdır. Keşfet bölümünde çok sayıda farklı temaya sahip olan Backdrops duvar kağıdı uygulaması, kaliteli duvar kağıdı arayanların tercih edebileceği yazılımlardan biri.

Everpix

Büyük bir görsel aşrivine sahip olan Everpix uygulaması çok sayda farklı tema içinden seçilen duvar kağıtlarının ekran boyutuna göre kolay bir şekilde düzenlenebilmesini sağlamaktadır. HD, 4K görüntü kalitesinde çok fazla görsel arasından istediğiniz gibi bir duvar kağıdı bulmamanız çok zor.
Etiketler:
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)