Telefon Alarmını Sesle Kapatma Yöntemi

Fahri Gün 18 Şub 2018 Mobil 178  0

Akıllı telefonunuzun alarmını sabahları dokunarak değil sesle olduğunuz yerden kapatmak istiyorsanız bunu makalemizdeki adımları uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz. WakeVoice Trial Alarm Clock programından yardım alarak işlemimimizi kısa sürede yapacağız.

WakeVoice Trial Alarm Clock, mobil için sunulan bir uygulama olup Google Play Store gibi mağazalardan erişebilirsiniz. Ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulamayı kurduktan sonra çalıştıralım ve alarmın saatlerini uygulamaya belirtelim. Uygulamanın en altındaki + ifadesine dokunun ve Speech Synthesis ve Voice Recognition seçeneklerinin yanındaki kutucukları işaretleyiniz.  Alarm saatini ve titreşim ayarlarını de yine aynı ekrandan açıp kapatabilirsiniz.

Şimdi sol alttaki Test yazısına dokunun ve açılan Google Voice uygulamasında sesli olarak Stop diyin. Ve erteleme için yine sesli olarak Snooze diyin.

Bu arada Stop veya Snooze demek istemeyenler için de yukarıdaki fotoğrafı paylaşalım. Voice Reconition ayarlarına girerseniz Stop keyword ve Snooze command kısımlarından Stop ve Snooze yazılarını değiştirebilir. Sesli komutu da  değiştirdiğiniz yazıyı söyleyerek verebilirsiniz. Mesela Stop yerine Dur, Snooze yerine de Ertele şeklinde ayarlayabilirsiniz.

Etiketler:, ,
Oppo R15 Nebula Special Edition Artık Satışta
Xperia XZ2 Akıllı Telefonu İndirime Girdi
Doların Yükselmesi Akıllı Telefon Pazarını Vurdu
Samsung Sonsuz Ekranı Orta Segment Telefonlarına Getirdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)