Tainted Grail Çıkıyor!

Fahri Gün 14 May 2020 Oyun 566  0

Açık dünya RPG oyunu Tainted Grail’in Haziran ayı içerisinde çıkacağı açıklandı. Oyun ilk olarak erken erişim sürümüyle gelecek.

Günümüzde video oyunları piyasaya sürüldükleri zaman genellikle ilk olarak erken erişim versiyonu olarak çıkış yapmaya başladılar. Gelen son bilgiler yeni Tainted Grail oyununun da aynı doğrultuda ilerleyeceğini gösteriyor.

25 Haziran’da Çıkıyor

Tainted Grail, ilk olarak 25 Haziran 2020 tarihinde erken erişim sürümü olarak kendisini gösterecek olup, bu sürecin tam olarak ne kadar süreceği bilinmiyor. Geliştirici gelen geri bildirimlere göre kendisine bir yol haritası belirleyecek. Erken erişim sürümü içerisinde hikaye anlatımına odaklanan tek oyunculu mod ve roguelike modu bulunacak olup. Tek oyunculu mod toplam üç saatlik bir deneyim vadedecek. Roguelike modunda ise rastgele haritalarda süresiz bir oynanış deneyimi sunulacak.

Açık Dünya ve RPG!

Açık dünyaya sahip olan sıra tabanlı savaş sistemiyle gelecek olan Tainted Grail içerisinde keşif yapmanız, önemli seçimler yapmanız gerekecek. Oyun yaptığınız seçimlere göre şekillenecek.
Etiketler:
Lost Records : Bloom And Rage Duyurusu Gerçekleştirildi
Oyunlarda Erken Erişim Versiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Oyun Kumandaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rainbow Six Siege, Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)