Sunset Overdrive Steam’de Kendisini Gösterdi

Fahri Gün 17 Kas 2018 Oyun 557  0

Bir süredir heyecanla beklenen Sunset Overdrive oyunu Steam platformuna giriş yaptı. 32.50 TL fiyat etiketiyle indirmeye açıldı.

Video oyunu kategorisi her geçen gün daha da genişlemeye devam ediyor. Pek çok iddialı oyun çıkışını gerçekleştirirken bu oyunlar genellikle Steam platformu aracılığıyla oyuncularla buluşuyor. Yeni Sunset Overdrive oyunu da bunun en önemli örneklerinden biri olarak dikkat çekiyor. Aksiyon ve macera türünü içerisinde barındıran Sunset Overdrive, Steam’de 32.50 TL fiyat etiketiyle resmen sunuldu. Yayıncılığını Microsoft’un üstlendiği oyun, şu ana kadar yapılan oyuncu incelemelerinde çok yüksek puanlar almayı başardı.

Steam üzerinde oyunu yorumlayan 800 kadar oyuncunun ortak görüşü, Sunset Overdrive’ın oldukça başarılı bir oyun olduğu yönünde. Bu da oyunun daha fazla kitleye ulaşmasını sağlayacak gibi gözüküyor. Bu arada 800 rakamı gözünüze az gelebilir ancak bu rakam yalnızca çıkar çıkmaz yani bir gün içerisinde oyunu satın alıp oynayanlar arasındaki yorum bırakmak isteyenlerin rakamıdır. Yani oyunun ilk günden binlerce oyuncu tarafından satın alınmış olduğunu söyleyebiliriz.

Toplam 9 dil için resmi destek sunan oyun maalesef Türkçe için destek sağlamamakta. Bu da oyunun Türkiye’de fazla satmasının önüne geçecek bir dezavantaj olarak dikkat çekiyor.

Etiketler: ,
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !
Hitman 2 Gold Edition İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)