Subnautica Steam Üzerinde Yeni Bir İndirim Aldı

Fahri Gün 08 Haz 2018 Oyun 310  0

Farklı yapısı ile öne çıkan oyunlardan biri olan Subnautica, kimine göre çok sıkıcı bir deneyimken kimine göre de harika bir oyun. Söz konusu yapım şimdi Steam’de yeni bir indirim aldı.

Piyasaya sürülen bazı oyunlar uzun süre akıllardan gitmiyor. Subnautica da bunlardan biri. Esasen bir hayatta kalma oyunu olan Subnauitica, yapısı itibariyle diğer hayatta kalma oyunlarından epey ayrılıyor. Oyun geçtiğimiz Ocak ayında Steam platformunda tam sürüm olarak satışa çıkarılmıştı. Genel olarak çok olumlu puanlar alan Subnautica, özellikle keşfetmeyi, özgür olmayı seven oyuncuların çok hoşuna gitmişti.

Şimdi Subnauitca için hafta sonuna özel bir indirim başladı. 11 Haziran akşamı yani Pazartesi gününe kadar oyunun fiyatı 32.00 TL’ye indi. Steam üzerinden satın almak için yapmanız gereken şey ise Subnauitca resmi Steam sayfasına girmek ve indirimli fiyatın yanında yer alan Sepete Ekle butonuna tıklamak. Ardından kredi kartı bilgilerinizi girerek alışverişinizi kısa sürede tamamlayabiliyorsunuz.

Steam’de anında aktivasyon özelliğinin bulunduğunu belirtelim. Bu özellik sayesinde platform üzerinde satın aldığınız herhangi bir oyun hemen kütüphanenize eklenmekte.  Böylece çabucak indirebiliyor, beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Aynı zamanda oyun için sunulan pek çok güncelleme de yine Steam üzerinden otomatik veriliyor.

 

Etiketler: ,
Travian Online
Travian Irklarının Özellikleri
Epic Önemli Bir Başarı Daha Yakaladı
Pokemon Sword Shield Rakiplerine Fark Attı
The White Door İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)