Subnautica Serisine Yüzde 70 İndirim Geldi !

Fahri Gün 19 Nis 2024 Oyun 90  0

Sevilen video oyunu serilerinden biri olan Subnautica, özellikle farklı atmosferi, keşif unsuru uyandırması ile oldukça beğeniliyordu ve şimdi oyun için büyük bir indirim gerçekleştirildi. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Steam platformu Dolar sistemine geçtikten sonra oyunların genel itibariyle bir hayli pahalıya denk geldiğini belirtmek gerekiyor. Fakat bazen çeşitli indirimler sunuluyor ve söz konusu indirimler sayesinde oyunları normalde olduğundan daha uygun rakamlardan elde etmek de mümkün oluyor.

Oyuncularda özellikle keşif unsurunu uyandırmasıyla oldukça sevilen bir oyun olan Subnautica hakkında yeni bazı gelişmeler yaşandı. Seri için bu zamana kadar iki video oyunu piyasaya sürülmüştü ve son gelişmeler Subnautica ile ilgili indirim uygulandığını gösteriyor.

Steam üzerinde gerçekleştirilen indirimle birlikte Subnautica serisinin yeni fiyatı 12,34 Dolar oldu. Oyunun indirimden önceki fiyatı ise 41,56 Dolar idi. Şu an paketi yaklaşık 400 TL karşılığında indirimli olarak satın alabilirsiniz. Paketin içerisinde Subnautica oyunu ve sonradan çıkan Subnautica Below Zero yer almaktadır. Gerçekleştirilen indirim fırsatının 22 Nisan akşamına kadar devam edeceğini de belirtelim. Steam ile ilgili daha fazla indirimi haberi için platformumuzu takip edin.

Etiketler: , ,
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!
Meşhur Savaş Oyunu Battlefield 1 Büyük Bir İndirime Girdi!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)