Subnautica Serisi İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı

Fahri Gün 14 May 2022 Oyun 52  0

Popüler oyun serilerinden Subnautica’nın iki oyununu içerisinde barındıran seri paket olarak satışa sunulmakta olup, seriye oyuncular tarafından büyük bir ilgi gösterildi ve şimdi seri için büyük bir indirim fırsatı sunuldu

Video oyunu alanında dikkat çeken yapımlardan biri olan Subnautica, ilk piyasaya sürüldüğünde farklı yapısı ile oyuncuların taktirini toplamıştı. Bilmediğiniz bir gezegende mahsur kaldığınız oyunda hayatta kalabilmek için yoğun bir uğraş vermeniz gerekiyor. Aynı zamanda gezegenin bazı sırlarını çözmek için çaba sarfetmektesiniz.

61,64 TL’ye indi!

Subnautica serisinin ilk ve ikinci oyunu için Steam üzerinde büyük bir indirim sunuldu. Steam’de Subnautica Ultimate Collection ismiyle satılmakta olan paket %55 indirimli olarak alıcı beklemekte olup, böylece paketin fiyatı yalnızca 61,64 TL oldu. Paketin içeriğinde Subnautica’nın ilk oyunu ve ikinci oyunu bulunmasının yanı sıra aynı zamanda bu iki oyunun müzik paketleri de bulunuyor. Böylece oyunun sountracklerini istediğiniz an dinleme imkanınız var.

Subnautica için uygulanan bu indirimin özellikle oyunların fiyatlarının arttığı şu dönemde güzel bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. İki oyunun da hikaye olarak uzun soluklu olduğunu da ifade edelim yalnız eğer su altı ve keşif yapma ile ilgili içeriklerden hoşlanmıyorsanız bu seri size hitap etmeyecektir çünkü baştan aşağı su altı ve keşif dinamiklerini içerisinde barındırmaktadır.

Etiketler:
Witch It Almanın Şimdi Tam Sırası! Büyük Bir İndirime Girdi
Cyberpunk 2077 Fiyatı Yarı Yarıya İndi
Euro Truck Simulator 2, Yolların Kralı Olmak İsteyenler İçin Büyük Bir İndirimde!
Red Dead Redemption 2 Fiyatı Yarı Yarıya İndi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)