Steep Kısa Süreliğine Büyük Bir İndirim Aldı

Fahri Gün 08 Şub 2018 Oyun 573  0

Grafik kalitesi ve oynanış tarzı ile adından söz ettiren Steep oyunu kısa süreliğine büyük bir indirim aldı. Oyuna şu an Steam’den %50 indirim ile ulaşılabiliyor. 

Kayak yapma oyunları günümüzde son derece sınırlı. Daha doğrusu bu alanda gerçekçi denebilecek derecede kaliteli oyunlar pek yok. Fakat Ubisoft, 2016 yılında bu konuya eğilim göstererek gerçekçi, teknolojik imkanların en iyi kullanıldığı bir kayak oyunu yapmak için yola çıkıp Steep oyununu bizlerle buluşturmuştu. Söz konusu oyun şimdi Steam’de önemli bir indirim aldı.

Steam, sık sık indirimlerin gerçekleştirildiği, önemli kampanyaların yapıldığı bir platform ve bu kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Steep oyunu tam %50 indirim alarak cüzzi bir miktarda satılmaya başlandı. Oyunun fiyatı 105.00 TL iken %50 indirim sayesinde 52.50 TL’ye düştü.  Oyundaki temel amaç PyeongChang 2018 Kış Olimpiyat Oyunları’na katılım gösterebilmek. Hatta oyun gerçekten de PyeongChang 2018 Kış Olimpiyat Oyunları’nın lisanslı bir oyunudur. Güçlü grafikleri ve mekanikleri ile kayak tutkunlarının gözdesidir.

Oyunu oynayabilmek için 2011 yılında çıkan donanımları içeren giriş seviyesi bir oyun bilgisayarına sahip olmanız dahi yeterli. Yani sistem gereksinimleri de düşük. Kampanyanın ne zaman sona ereceği belli değil. Resmi Steam sayfasına giderek satın alabilirsiniz.

Etiketler: ,
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi
Pawn of the Dead İncelemesi
Little Nightmares 2 İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)