Steam’de Haftanın En Çok Satan Ürünleri Açıklandı (19-25 Eylül)

Fahri Gün 26 Eyl 2022 Oyun 287  0

Oyun alanında en popüler mecralardan biri olan Steam üzerinde haftanın en çok satan ürünlerinin hangileri olduğu merak ediliyordu ve buna yönelik olarak açıklama yapıldı.

Popüler oyun sanal mağazalarından olan Steam üzerinde haftanın en çok satan ürünlerine ilişkin olarak bazı gelişmeler yaşanmış durumda.  19 – 25 Eylül haftasında en çok satan ürünlere yönelik açıklama yapıldı. Peki en fazla ilgi görenler hangileri oldu dersiniz?

İlk sırada yine Steam Deck var

Çıktığı zamandan bu yana sürekil olarak ilder veya liderliğin hemen gerisinde olan Steam Deck konsolu bu hafta da liderlik koltuğnuda idi. Valve’ın adeta göz bebeği olan konsol oyuncular tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor.

İkinci sırada Call of Duty : Modern Warfare 2 var

Ön sipariş satışlarını başlamasıyla geçtiğimiz haftalarda listeye güçlü bir giriş yapmayı başarn Call of Duty : Modern Warfare 2 video oyunu ikinci sırada yer almayı başardı. Oyunun ilerleyen günledre zirvede de yer alabileceği konuşulmaktadır.

Üçüncü Sırada Cyberpunk 2077 Var

Listenin üçüncü sırasında yer alan ürün ise Cyberpunk 2077 video oyunu olup, söz konusu oyunun çıkmasının üzerinden kayda değer bir üser geçmesine rağmen hala yoğun bir ilgiyle takip ediliyor ve satın alınıyor olması dikkat çekici bir husus olarak öne çıkmaktadır. İlk etapta eleştiri yağmuruna tutulan oyuna ilginin de bitmek bilmediğinin altını çizmek gerekiyor. Burada listenin dördüncü sırasında slime Racher 2, beşinci sırasıdna da FIFA 23 oyununun yer alamtka olduğunu belirtelim.

GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!
Meşhur Savaş Oyunu Battlefield 1 Büyük Bir İndirime Girdi!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)