Steam’de En Çok Oynadığınız Oyunu Öğrenme Yöntemi

Fahri Gün 23 Şub 2024 Oyun 133  0

Yazımızda Steam platformunda yer almakta olan en çok oynadığınız video oyununu nasıl tespit edebileceğiniz hususunda bilgilere yer veriyoruz.

Oyuncuların adeta göz bebeği olan Steam platformu, Kasım ayında Dolar sistemine geçmiş ve böylece Türk oyuncuları üzmüştü lakin buna rağmen launcherının son derecek kullanışlı olması ve alışılmış bazı özellikleri nedeniyle oyuncuların çoğu Steam’den vazgeçemiyor.

Bir oyunu Steam üzerinden satın aldığınız zaman Steam kütüphanenize dahil oluyor ve bunun yanı sıra oyunla ilgili olarak pek çok veriye erişebiliyorsunuz. Oyunda ne kadar zaman geçirdiğiniz de bu veriler arasında yer alıyor. Steam üzerinde hali hazırda kütüphanenizde olup yükleyip oynadığınız bir oyunda ne kadar vakit geçirdiğinizi görebilirsiniz. Bunun için Kütüphane içerisinden ilgili oyunun isminin üzerine tıklamanız yeterli olmaktadır.

Steam’de en çok oynadığınız oyunu öğrenmek için, mevcut oyunlarınızın sayfalarına girip ne kadar zaman geçirdiğinizi görebilir ve böylece kendiniz bir kıyaslama yaparak en çok oynanan oyunun hangisi olduğunu öğrenmiş olursunuz.

Steam üzerinde çok sayıda oyuna sahipseniz o halde yılın özeti sayfasını ziyaret ederek de bakabilirsiniz. Steam Yılın Özeti sayfası, geride bıraktığımız 2023 yılında başarım sayınız, oyunda ne kadar vakit geçirdiğinizle ilgili olarak bilgiler sunmaktadır.

Etiketler: , ,
Assassin’s Creed Black Flag Gold Edition Fiyatı 10 Dolara İndi!
Oyun Oynarken Para Kazanma Yöntemleri
Starfield İncelemesi
FC 24 Steam’de Avantajlı Bir Fiyata İndi!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)