Starfield Hileleri

Fahri Gün 18 Eyl 2023 Oyun 236  0

Yazımızda Starfield oyununda konsol hilelerinin nasıl ayarlanabileceği hususuna yer vermekte, Starfield konsol komutlarının ayarlanması hususuna değinmekteyiz.

Starfield video oyunu çiçeği burnundaki iddialı yapımlardan biri olup oyun çıkar çıkmaz hilelere kavuşmuş olup, oyunun konsol komutları, diğer Bathesda oyunları olan Skyrim ve Fallout yapımları ile oldukça benzerlik gösteriyor.

Starfield oyununda adam kiralayabilmek, gemi almak, teçhizata erişebilmek için ciddi manada paraya ihtiyacınız var. Eğer bununla uğraşmak istemiyor iseniz Starfield para hilesini kullanarak bunları alabilmeniz mümkün. Yine de hileler veya konsol komutlarını kullanmanın oyun zevkinizde olumsuz tesirlere neden olacağını belirtmemiz gerekiyor. Bunun yanı sıra komutları kullanmak pek çok hata ile karşılaşmanıza ve oyununuzun çökmesine de neden olabileceğinden kullanmadan önce kayıt yedeği almanızı önermekteyiz. Böylece ilerlemenizi güvence altına almış olursunuz.

Stafield konsolunu çalıştırabilmek için (~) tuşuna basmanız gerekiyor. Böylece oyun duraklayacaktır ve ekranın alt bölümünde konsol çıkacaktır. Konsol komutlarını uyguladığınızda başarıların devre dışı bırakılacağını belirtmekte olan bir uyarı çıkacak olup kapatmak için de yine yanı tuşa basın. Konsolu tekrar açabilmek için yine (~) işaretine dokununuz. Böylece oyuna hile kodlarını girebilirsiniz. Starfield hilelerini aktifleştirebilmek için konsol ekranına “God mode” yazmalısınız. Öte yandan inaktif olması için tekrar aynı ifadeyi yazmalısınız.

Peki oyundaki başlıca hileler neler?

Tm: Oyun arayüzünü gizlemektedir. Tekrar yazdığınızda ise arayüz geri gelmektedir.

Tgm : Bu hile God modunu açmakta olup böylece dokunulmaz olursunuz ve size sınırsız yük taşıma ve stamina kapasitesi vermektedir.

Tfc : Serbest kameraya geçmekte olan komuttur.

Tcl : Duvarların içinden geçebilir, havada yürüyebilirsiniz.

Tcai : NPC ile olan savaşlarınızda NPC’ler pasif hale gelmektedir.

player.additem 0000000f [#] : Parantez içerisindeki simgeyi silip içerisine dilediğiniz değeri yazabilirsiniz. Böylece girdiğiniz değer kadar altınınız olur.

player.setav carryweight [#] : Parantez içerisindeki simgeyi silip istediğiniz değeri girin. Girdiğiniz değer kadar taşıma kapasitesine erişirsiniz.

resurrect : Bu hile ile ölen bir NPC’yi canlandırabiliyorsunuz.

Etiketler: ,
Nier Automata Oyununa Yüzde 60 İndirim Geldi
Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)