Spotify’de Şarkı Gizleme Yöntemi

Fahri Gün 29 Eyl 2020 Teknoloji 644  0

Yeni yazımızda Spotify uygulamasında nasıl şarkı gizleme işlemini yapabileceğinizi anlatıyoruz. İşte konuya ilişkin tüm detaylar…


Günümüzde en çok kullanılan müzik platformlarından biri olan Spotify her geçen gün daha yaygın olarak kullanılıyor. Özellikle de gençler epey yaygın olarak kullanmakta. Pek çok fonksiyona sahip olan Spotify uygulamasının şarkı gizleme niteliği de bunlardan biri. Peki Spotify üzerinde şarkı gizlemek için hangi işlemleri uygulamak gerekir?

“Şarkıyı Sakla” Komutu


Ana Sayfa sekmesine girerek çalma listelerine veya Kitaplıkta yer alan oynatma listelerinden birini seçin ve çalma listesinde yer almakta olan bir şarkının hemen sağındaki üç noktalı butona dokunup Şarkıyı Sakla butonuna dokunun.Şarkıyı Sakla butonuna dokunduktan sonra ilgili oynatma listesinde artık söz konusu şarkıyı gizlemiş olacaksınız.


Premium Kullanıcıları Yararlanabiliyor


Spotify üzerindeki söz konusu özellikten şu an için sadece premium kullanıcıları yararlanabiliyor. Bu bağlamda ücretli bir Spotify abonesi olmadığınız taktirde şarkı gizleme fonksiyonunu kullanmanızın mümkün olmadığının altını çizelim.

Etiketler:
Netflix Hesabını Deaktif Etme Yöntemi
Dennis Ritchie Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Abandonware Anlamı ve Hakkında Bilgiler
Analog Cihazlar Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)