Spotify’de Şarkı Gizleme Yöntemi

Fahri Gün 29 Eyl 2020 Teknoloji 134  0

Yeni yazımızda Spotify uygulamasında nasıl şarkı gizleme işlemini yapabileceğinizi anlatıyoruz. İşte konuya ilişkin tüm detaylar…


Günümüzde en çok kullanılan müzik platformlarından biri olan Spotify her geçen gün daha yaygın olarak kullanılıyor. Özellikle de gençler epey yaygın olarak kullanmakta. Pek çok fonksiyona sahip olan Spotify uygulamasının şarkı gizleme niteliği de bunlardan biri. Peki Spotify üzerinde şarkı gizlemek için hangi işlemleri uygulamak gerekir?

“Şarkıyı Sakla” Komutu


Ana Sayfa sekmesine girerek çalma listelerine veya Kitaplıkta yer alan oynatma listelerinden birini seçin ve çalma listesinde yer almakta olan bir şarkının hemen sağındaki üç noktalı butona dokunup Şarkıyı Sakla butonuna dokunun.Şarkıyı Sakla butonuna dokunduktan sonra ilgili oynatma listesinde artık söz konusu şarkıyı gizlemiş olacaksınız.


Premium Kullanıcıları Yararlanabiliyor


Spotify üzerindeki söz konusu özellikten şu an için sadece premium kullanıcıları yararlanabiliyor. Bu bağlamda ücretli bir Spotify abonesi olmadığınız taktirde şarkı gizleme fonksiyonunu kullanmanızın mümkün olmadığının altını çizelim.

Etiketler:
Office Dosya Düzenlemeleri iOS Üzerinde de Ücretsiz Oldu
EMUI 11 ile Sunulan Özellikler
WhatsApp Web Kullanırken Yararlanabileceğiniz Klavye Kısayolları
Adobe Alternatifi Programlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)