Spotify’de Profil Resmi Değiştirme Yöntemi

Fahri Gün 09 Mar 2022 Mobil 333  0

Spotify üzerinde profil resmi değiştirme imkanınız bulunmakta olup, profil resminizi değiştirmek için uygulanabilecek yöntemler bulunmaktadır.

En çok kullanılan müzik uygulamalarından biri olan Spotify, günümüzde oldukça büyük bir kitle tarafından severek takip edilmekte olan bir programdır. Kullanıcıların müzik dinlemek için sıklıkla tercih ettiği Spotify üzerinde aynı zamanda sosyal profil alanları da bulunmaktadır.

Spotify üzerinde yer alan profillere resim ekleme imkanı bulunmakta olup, dileyen kullanıcılar Spotify profil resmi üzerinde değişiklikler de yapabilir.

Spotify’de profil resmi değişikliği nasıl yapılır?

İlk olarak mobil uygulamada Spotify profil resmi değiştirmeye değinelim:

Spotify mobil uygulamışının ana sayfasını açınız. Sağ üst köşede yer alan dişli çark butonuna , oradan da Ayarlar sayfasına giriniz. Sonrasında isim ile beraber gözükmekte olan Profili Görüntüle yazısına dokununuz. Profili Düzenle yazısına dokunarak profil resminizin üzerine gelip dokununuz. Yeni bir görsel seçimi yaparak sağ üst köşede yer alan Kaydet yazısına dokununuz.

Masaüstü uygulamada Spotify profil resmi değiştirme yöntemi:

İlk olarak Spotify masaüstü uygulamasını açınız. Adınızın yanında yer alan Ok butonuna tıklayınız. Açılan menü içerisinden Profil seçeneğine, oradan da görünen adınızın üzerine tıklayınız. Çıkan Profil Bilgileri kartında da resminizin üzerine gelip Fotoğraf Seç yazısına tıklayarak yeni bir görsel seçip Kaydet butonuna tıklayarak değişikliğinizi onaylayabilirsiniz.

Spotify profil resmini değiştirme hususunda bir sınır bulunmamakta olup kullanıcılar bu yöntemleri kullanarak diledikleri gibi profil resmi değişikliklerinde bulunabilir.

Etiketler:
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)