Spotify Jam’ı Bilgisayarda Kullanma Rehberi

Fahri Gün 20 Mar 2024 Bilgisayar 111  0

Yazımızda Spotify Jam’ı bilgisayar üzerinde kullanabilmek için hangi adımların uygulanması gerektiği hususunda bilinmesi gerekenleri derliyoruz.

Spotify mobil uygulamada aktif hale getirilmiş olan arkadaşlarla dinleme özelliği Spotify Jam, bu sefer bilgisayarlar için aktif hale geldi. Söz konusu özellik geçtiğimiz yıl mobil uygulamalar için sunulmuştu.

Arkadaşınızla beraber müzik dinleme imkanı sunan Spotify Jam fonksiyonunun bu sefer MacOS ve Windows işletim sistemlerinde aktif hale getirildiği tespit edilirken, kullanıcılar söz konusu özelliğin bilgisayar üzerinde nasıl kullanıldığını merak ediyor.

Spotify Jam Bilgisayarda Nasıl Kullanılır?

Spotify’nin resmi blog sayfasında yayınlanan gönderi ile duyurulan Spotify Jam’ı bilgisayar üzerinde kullanabilmek için aşağıdaki adımları uygulayınız:

İlk olarak Spotify masaüstü uygulamasını açınız ve bir şarkıya veyahut çalma listesine sağ tık yapınız. Ardından açılan menü içerisinden Jam Başlat seçeneğini bulup seçiniz. Arkadaşınızı davet etmek için bir Jam başlattığınız zaman sağ kenar çubuğunda sıra gözükecek olup, Davet Et butonuna tıklayıp kopyalamış olduğunuz bağlantıyı arkadaşınıza göndererek onunda bağlantı aracılığıyla size katılmasını sağlayabilirsiniz.

Böylece Spotify Jam’ı bilgisayarda kullanma hususunda değinmiş olduk. Sormak istediklerinizi alt bölümdeki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Monster Markut M7 V6.2.4 incelemesi
Laptop Klavyesi Temizlemenin Püf Noktaları
Windows 11 Ekran Kartı Sıcaklığı Ölçme Rehberi
Windows İşlemci Sıcaklığını Kontrol Etme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)