Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Fahri Gün 12 Tem 2021 Oyun 667  1

Simülasyon oyunlarını oynarken ayrı bir keyif almanızı sağlayan direksiyon setleri , özellikle tır simülasyonu oynarken adeta vazgeçilmezdir. Bu içeriğimizde tercih edebileceğiniz Snopy direksiyon setlerine değiniyoruz.

Video oyunları kendi içerisinde farklı ketegorilere ayrılmakta olup yarış oyunları ve simülasyon oyunları da bunlardan biridir. ETS 2 yani Euro Truck Simulator 2 gibi araç simülasyon oyunlarından daha fazla keyif almak istiyorsanız o halde direksiyon seti almanızın vakti gelmiş demektir. Ancak direksiyon setleri ülkemizde oldukça pahalı olduğu için uygun fiyatlı ürünler satan markalara yönelmeniz, örneğin çeşitliliği de bol olan Snopy markasını tercih etmeniz isabetli olabilir. Elbette bu bütçe meselesi olup biz bu içeriğimizde yalnızca Snopy markasına ait kısmen uygun fiyatlı modellere değineceğiz.

Model ve ortalama fiyatları şu şekilde:

V3 Snopy Direksiyon / 550 TL

Harici bir vites kolu parçasına sahip olmayan bu ürün, bu bağlamda aşağıda yazacağımız V5H Snopy ve V18 Snopy modellerinden farklılıklar arz etmektedir. Bu nedenle fiyatı biraz daha makuldür. Kaymaz gövde yapısına sahip olan üründe vites kolu direksiyonun yanına yerleştirilmiştir. Harici pedal takımı bulunmaktadır.

V5H Snopy Direksiyon / 650 TL

Titreşim ve otomatik kalibrasyon özelliğine sahip olmasıyla öne çıkmaktadır. Direksiyon 180 derece dönmektedir. Vites kolu, pedal yapısı ile iyi bir deneyim sunmaktadır. Windows cihazlarda uyumludur ancak oyunlarda özel ayarlamalar yapmanız elbette gerekecektir.

V18 Snopy Direksiyon / 650 TL

Uyumluluğu çok geniş olup, Windows 95’ten itibaren Windows 10’a kadar desteklemesiyle öne çıkmaktadır. Bu bağlamda hem yeni hem eski oyunları başarılı bir şekilde oynayabilirsiniz. Direksiyon üzerinde 15 tuş bulunmakta olup böylece oyun içi kontrolleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda vites kolu ve pedalları bulunmaktadır.

Etiketler: ,
Subnautica Serisine Yüzde 70 İndirim Geldi !
Assassin’s Creed Black Flag Gold Edition Fiyatı 10 Dolara İndi!
Oyun Oynarken Para Kazanma Yöntemleri
Starfield İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)