Snapdragon 865 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Fahri Gün 10 Eki 2019 Mobil 388  0

Mobil işlemciler hususunda oldukça önemli bir yere sahip olan Qualcomm Snapdragon, şimdi yeni Snapdragon 865 işlemcisiyle geliyor.

Akıllı telefonlarda hangi işlemcinin kullanıldığı, cihazın genel özellikleri bakımından oldukça önem arz ediyor çünkü pek çok parça işlemciyle uyumlu bir şekilde çalışmak zorunda. Qualcomm şu an mobil alandaki en iyi işlemci üreticilerinden biri ve pek çok marka telefonlarında Qualcomm Snapdragon işlemcilere yer vermekten çekinmiyor. İddialara göre Qualcomm, yeni Snapdragon 865 yonga setinin tanıtımını beklenenden biraz daha erken gerçekleştirecek. Bu durumda Snapdragon 865’li telefnolara ön görülen tarihten daha erken ulaşabilmemiz söz konusu.
Öte yandan güçlü bir kaynaktan yapılan paylaşıma göre Snapdragon 865 işlemcisi önümüzdeki Kasım ayı içerisinde tanıtılacak. Snapdragon 865’in kendi içerisinde iki farklı versiyona sahip olacağına dair iddiaların da bulunduğunu belirtelim. Ürünlerin fiyatının ne olacağına ilişkin ise şu an elle tutulur bir bilgi bulunmamakta. İlerleyen günlerde cihaz hakkında önemli yeni bazı gelişmelerin daha yaşanmasını bekliyoruz. Takip etmeye devam edin!
Etiketler:
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)