Sins of a Solar Empire: Rebellion Steam Üzerinde Ücretsiz Oldu!

Fahri Gün 18 Ara 2018 Oyun 437  1

Sins of a Solar Empire: Rebellion ile ilgili olarak hoş bir sürpriz yaşandı. Oyun Steam platformunda bir süreliğine geçerli olmak üzere ücretsiz oldu.

Şu günlerde Steam üzerinde ücretsiz oyun kampanyaları devam ediyor. Bu haberleri takip eden kullanıclıar cüzdanlarını bile açmadan onlarca oyuna sahip oldu ve sahip olmaya da devam ediyor. Bu kez de sevilen oyunlardan Sins of a Solar Empire: Rebellion ücretsiz oldu. Geçtiğimiz dönemde Humble Bundle platformunda ücretsiz olan oyun, bu kez de Steam mağazasında ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Sins of a Solar Empire: Rebellion aslına bakarsanız ücretsiz olan tek oyun değil. Bunun gibi daha pek çok oyun daha bugünün şerefine ücretsiz oldu. Örneğin Gineshift bunlardan biri. Henüz erken erişim aşamasında olan Gineshift şu an ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

Uplay platformunda da kampanya var! 

Ücretsiz oyun fırsatının sunulduğu bir diğer platform ise Uplay. Ubisoft’a ait olan sanal mağaza üzerinde efsanevi oyunlardan Anno 1602 ücretsiz olarak paylaşıldı. Eğer bir Uplay hesabınız varsa oyunu saniyeler içerisinde etklinleştirip kütüphanenize ekleyebilirsiniz.  Şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Etiketler:
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)