Şimdiden 2020’nin Enlerine Giren Telefon : OnePlus 8 Pro

Fahri Gün 05 Tem 2020 Mobil 285  0

Akıllı telefon dünyasının önemli markalarından biri haline gelen OnePlus, OnePlus 8 Pro isimli akıllı telefonuyla iddiasını bir kez daha gösterdi. İşte ayrıntılar…

OnePlus 8 Pro, Screen King kaynaklı bir habere göre 2020 yılının en iyi ekrana sahip akıllı telefonu seçilmeyi ve böylece şimdiden 2020 yılının enleri arasına girmeyi başardı. Habere göre Avrupa Donanım Birliği, 2020 Yılının En İyi Ekranlı Cep Telefonu Ödülü’nü OnePlus 8 Pro için uygun gördü. Böylece OnePlus önemli bir sükse yapmış oldu.

Avrupa Birliği Seçti !

Avrupa Donanım Ödülü bir etkinlik olup her yıl Avrupa Birliği tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Bu etkinlik tanınan 9 medya grubunun bir araya gelip tarafsız olarak cihaz incelemeleri yapmaları sonucunda nihai kararın açıklanmasıyla sona erer. Seçilen en iyi cihazlar ödüllendirilir.

120 Hz 2K çözünürlük!

Ödül töreninin bu yıl bir yeni etkinliği daha gerçekleştirildi ve bu etkinliğe göre OnePlus 8 Pro, 120 Hz tazeleme hızı, 2K çözünürlüğü, ekran görüntüleme efektleri ve zarif yapısı ile ödül almayı başardı.

OnePlus 8 Pro Teknik Özelliklerini Hatırlayalım :

Telefonda 2.84 GHz hızda sekiz çekirdekli Snapdragon 865 yonga seti bulunuyor. 8 GB RAM ve 12 GB RAM seçenekleri ile gelen cihaz 256 GB dahili depolama alanı içeriyor. Corning Gorilla Glass 6 korumalı Quad HD çözünürlüklü 6.78 inç büyüklüğünde devasa bir ekran bulunan telefonda ekrana entegre parmak izi okuyucusu bulunuyor. Dörtlü arka kameraya sahip olan telefonun 48 MP Sony Exmor ana sensörü, 48 MP ikinci, 8 MP üçüncü ve 5 MP dördüncü kamerası bulunuyor. Telefonun Dolby Atmos ses desteğine sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.
Etiketler: ,
Huawei P50 Pro 4G Teknik Özellikleri Belirlendi
Android Telefonlarda Önbellek Temizliği Yapmak
Xiaomi Mi Mix 4 Gizli Selfie Kamerası İle Gelecek
Galaxy A52 Güvenlik Güncellemesini Hızlıca Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)