Sifu’yu Hala Oynamayanlar İçin Özel Bir Fırsat Başladı!

Fahri Gün 22 Nis 2024 Oyun 86  0

Sifu isimli sevilen video oyununa ilişkin olarak Epic üzerinde kullanıcılara yeni bir fırsat sunuldu. Oyun kısa süreliğine oldukça cazip bir fiyata indi.

Şu sıralar oyun dünyasında indirimler bakımından hareketli bir süreç yaşanıyor. Beğenilen video oyunlarından biri olan Sifu hakkında Epic platformu üzerinde yeni bir indirim gerçekleştirildi.

Epic üzerinde normal fiyatı 289 TL olan Sifu yarı yarıya indirimi aldı ve bu sayede oyunun yeni fiyatı yalnızca 144,50 TL oldu. Gerçekleştirilen indirim fırsatının 25 Nisan akşamına kadar geçerli olduğu tespit edilirken, indirimden yararlanmak isteyen oyuncular Sifu’nun resmi Epic sayfasını görüntüleyip ardından satın alma butonu aracılığıyla ödeme bilgilerini girerek satın alma işlemini tamamlayabilir.

Sifu hakkında

Kung Fu animasyonlarını seven oyuncular için geliştirilen Sifu’yu dilerseniz erkek dilerseniz de kadın karakter olarak oynayabiliyorsunuz. Oyundaki temel amacınız ise intikam alabilmek. Ailenizi katledenleri avlamak için hamleler yapmanız gereken video oyununda her öldüğünüzde sizi hayata döndürebilecek gizemli bir muskaya sahipsiniz. Fakat gizli silahınızın bedeli yaşlanmanız ve bunun da bazı sonuçlar doğurmasıdır. Dolayısıyla oyun içerisinde muska kullandıkça daha çok yaşlanacağınızdan ölüm sayınızı sınırlı tutmanız gerekiyor.

Güçlü dövüş animasyonlarıyla dikkat çeken Sifu’da dövüşten dövüşe atılabilir, saldırıları savuşturabilir, kendiniz saldırabilir ve kombolardan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda oyun, çevreyi kendi avantajınıza kullanmanıza da imkan tanımaktadır ve bu hayatta kalmanız için önemli unsurlardan biridir.

GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!
Meşhur Savaş Oyunu Battlefield 1 Büyük Bir İndirime Girdi!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)