Sid Meier’s Civilization IV: Gathering Storm DLC’si Çıktı

Fahri Gün 15 Şub 2019 Oyun 479  0

Sid Meier’s Civilization IV oyunu için yeni bir ek içerik çıktı. DLC, Steam platformu üzerinden yayınlandı. İşte ayrıntılar…

Video oyunlarında özellikle Steam gibi platformlar ile birlikte ek içerikler de çıkmaya başladı. Oyun geliştiricileri eskiden bir oyunu geliştirir ve gerisini yayıncıya bırakırdı fakat artık bir oyun geliştirildikten sonra onun için ek oyunlar da çıkarıyorlar. Bunlara da DLC deniyor. Ek içerikler bazen çok büyük kapsamlı olup ücretlerle satılırken bazen de tadımlık ufak yan görevler oluyor ve ücretsiz verilebiliyor. Ancak Civilization IV için çıkan yeni DLC ezber bozduruyor çünkü tam 149.00 TL’lik bir fiyata sahip.

Oyuncuların ilk izlenimi olumlu yönde

Oyunun yeni içeriğinin çok pahalı olması oyuncuları düşündürürken, bugünden itibaren ek içeriği oynayan oyuncuların fikirleri değişmiş durumda. Çünkü oyunun Steam sayfasında büyük çoğunluk oldukça olumlu yorumlar yapmış. Steam üzerinde resmen indirilmeye açılan oyun, binlerce oyuncu tarafından beğenilerek oynanıyor. Civilization serisi zaten büyük kitlesi olan bir seri idi ve bu DLC ile birlikte başarılarına bir yenisini eklemiş gibi gözüküyor. DLC’yi oynayabilmek için bilgisayarınızın bazı özelliklere sahip olması gerekiyor.

Sid Meier’s Civilization IV: Gathering Storm Sistem Gereksinimleri:

CPU: Intel Core i3 2.5 GHz
Grafik Kartı: AMD 5570 veya seviyesinde NVIDIA, DX11 grafik kartı
RAM: 4 GB
Depolama Alanı: 12 GB boş alan gerekli
İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit ve üzeri işletim sistemi
The Witcher 3 Oynamayan Kalmasın! Sadece 15 TL Oldu!
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !

Yorum Yapmayı Unutmayın :)